яскраві моменти в житті, мир, щастя, добробут, здійснення
всіх надій і поставлених цілей!

Субота, 29 грудня 2018

Легкоатлети Харківщини визначили найкращих у 2018 році

26 та 27 грудня в манежі стадіону ХТЗ відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед дорослих, молоді та юніорів. Участь в змаганнях прийняли понад 200 атлетів з Харкова та районів області. Передувала чемпіонату урочиста церемонія нагородження кращих спортсменів, тренерів та спортивних шкіл Федерації легкої атлетики Харківської області за підсумками року.

П'ятниця, 28 грудня 2018

Паралімпіці-лижники успішно стартували в новому сезоні

Паралімпіці-лижники успішно стартували в новому сезоні3 12 по 19 грудня 2018 року в фінському місті Вуокатті відбувся перший етап Кубку світу з лижних гонок та біатлонусезону 2018-2019 років серед паралімпійців, на якому харківські спортсмени завоювали 2 золоті, 5 срібних та 3 бронзові медалі. Участь в змаганнях приймали паралімпійціз 21країни світу. В складі збірної команди України успішно виступили харків’янки Людмила Ляшенко та Оксана Шишкова.

Катерина Табашник здобула «срібло» в Мінську

Катерина Табашник здобула «срібло» в Мінську22 грудня 2018 року в столиці Білорусі відбувся міжнародний турнір зі стрибків у висоту, друге місце на якому посіла харківська легкоатлетка. Катерина успішно подолала планку на висоті 1.98м, тим самим встановив свій новий особистий рекорд. До цього він дорівнював 1.92м у приміщенні та 1.96 мпросто неба.
Такий же результат показала ще одна українка киянка Юлія Левченко, але за спробами Табашник випередила суперницю, та посіла друге місце.

Четвер, 27 грудня 2018

У Харкові молодь зі всієї України вшанувала пам’ять видатного боксера та тренера

У Харкові молодь зі всієї України вшанувала пам’ять видатного боксера та тренераЗ 18 по 22 грудня 2018 року в Харкові відбувся ХХІІ Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам’яті Заслуженого тренера України Бориса Андрєєва. Участь в традиційних щорічних змаганнях приймали спортсменидо 18 років з 17 областей України та Києва, а за його підсумками господарі рингу харківські боксери вибороли 1 золоту, 1 срібну та 6 бронзових нагород.

Антон Коробов - чемпіон України з шахів 2018 року

Антон Коробов - чемпіон України з шахів 2018 рокуЗ 11 по 20 грудня в Києві відбувся чемпіонат України з шахів, переможцем якого в змаганнях серед чоловіків став харківський гросмейстер. В дев’яти турах 87-го за рахунком чемпіонату країни Антон набрав 5.5 очок, та на пів бали випередив відразу трьох шахістів. Друге місце посів одесит Юрій Кузубов, а третє - киянин Руслан Пономарьов.

Самбісти Харківщини в трійці кращих чемпіонату України

Самбісти Харківщини в трійці кращих чемпіонату України22 та 23 грудня 2018 року в Києві відбувся чемпіонат України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо, на якому збірна Харківської області завоювала 13 медалей. Участь в змаганнях приймали близько 300 спортсменів з 22 регіонів країни. Харків’яни повернулися додому з 4 золотими, 2 срібними,7 бронзовими нагородами та третім місцем в загальнокомандному заліку.

Середа, 26 грудня 2018

Харківські сумоїсти підвели підсумки року міжнародним турніром

23 грудня у Харкові відбувся міжнародний турнір з сумо «KharkovSumoOpen», участь в якому прийняли спортсмени з України таКиргизії. Заключний в цьому році календарний турнір для українського сумо визвав великий інтерес спортсменів з різних куточків країни. До Харкова прибули330 борців з семи областей, а також гості з Киргизії, які посперечалися за передноворічні медалі в усіх вікових категоріях.

Харківські акробати завершили рік традиційним турніром

21 та 22 грудня в Школі вищої спортивної майстерності відбувся відкритий Кубок Харкова зі стрибків на акробатичній доріжці «Шалений Новий рік». Участь в змаганнях приймали 213 спортсменів з Харкова, Полтави, Миколаєва, Шостки, Генічеську, Мелітополя та Дрогобича, які розіграли медалі вусіх вікових групах. За підсумками турніру переможцями та призами серед майстрів спорту стали:

Відбувся відкритого новорічного обласного турніру з кікбоксингу

Відбувся відкритого новорічного обласного турніру з кікбоксингу22-23 грудня 2018 року відбувся традиційний відкритий новорічний обласний турнір з кікбоксингу W.Р.К.А. У приміщенні легкоатлетичного манежу КДЮСШ «ХТЗ» зібралися 14 збірних команд міста Харкова, Харківської області та збірна команда з міста Миколаїв загальною кількістю 137 спортсменів.