2021

П'ятниця, 17 вересня 2021

Харківські дзюдоїсти з медалями повернулися з чемпіонату України

Харківські дзюдоїсти з медалями повернулися з чемпіонату України15 та 16 вересня в місті Дніпро відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молоді U-23, на якому збірна Харківської області завоювала чотири медалі. Участь в змаганнях приймали понад 300 дзюдоїстів з усіх регіонів країни, а за їх підсумками харків’яни завоювали 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові медалі. Чемпіоном України у ваговій категорії до 100кг став Євген Вегера, перемігши у фіналі Ярослава Давидчука з Хмельницької області.

Харківські велогонщики – володарі Кубка Націй з велоспорту на треку

Харківські велогонщики – володарі Кубка Націй з велоспорту на трекуВладислав Денисенко, Богдан Данильчук, Єгор Коробов та Михайло-Ярослав Дудко в складі збірної команди України стали переможцями Кубка Націй в командному спринті серед чоловіків. Переможці та призери сезону 2021 року в цій дисципліні велоспорту на треку визначилися за сумою трьох етапів, останній з яких відбувся в колумбійському Калі.

Четвер, 16 вересня 2021

Збірна України виборола перше місце на чемпіонаті світу з беревого спінінгу

З 26 по 29 серпня у Болгарії, на річці Вача, поблизу міста Девін, пройшов світовий турнір з беревого спінінгу. Позаду два тури змагань, 8 періодів (стартів), впродовж яких українські спортсмени впевнено йшли до перемоги, змагаючись з найкращими та найтитулованішими спінінгістами світу. У результаті майстерності основного складу, злагодженої роботи координаторів та тренерського штабу збірна команда України виборола 1 місце.

Середа, 15 вересня 2021

Керівництво області привітало юних боксерів Харківщини

15 вересня 2021 року відбулася урочиста зустріч керівника Харківської облдержадміністрації Олександра Скакуна та голови Харківської облдержадміністрації Тетяни Єгорової-Луценко з переможцями і призерами чемпіонату Європи з боксу серед юнаків та дівчат. З 12 по 20 серпня в Боснії і Герцеговині відбувся чемпіонат Європи з боксу серед юнаків та дівчат, на якому харківські спортсмени завоювали 5 золотих, 1 срібну та 3 бронзові медалі.

Понеділок, 13 вересня 2021

Борці Харківщини переможно виступили на чемпіонаті України

Борці Харківщини переможно виступили на чемпіонаті України8 та 9 вересня в Житомирі відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків до 23 років, на якому збірна Харківської області завоювала сім нагород. Участь в змаганнях приймали близько 160 спортсменів з 20 областей країни, а за їх підсумками борці Харківської області завоювали 4 золоті та 3 бронзові медалі.

Харківський плавець переміг на чемпіонаті України

Харківський плавець переміг на чемпіонаті УкраїниЗ 9 по 12 вересня в Бердянську відбувся чемпіонат України з плавання на відкритій воді, дві золотих медалі якого завоював Ігор Червинський. В змаганнях серед чоловіків дистанцію в 10 км харків’янин проплив за 2:03:09.92 та більше ніж на дві хвилини випередив Олександра Олексишина з Київської області, який посів друге місце.

Харківські боксери перемогли на чемпіонаті України

boksЗ 7 по 11 вересня в Одесі відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків, на якому збірна Харківської області посіла перше загальнокомандне місце. Участь в змаганнях приймали близька 200 спортсменів з усіх регіонів країни, які розіграли медалі в 13 вагових категоріях. В трьох з них перемогли харків’яни. Загалом боксери Харківщини завоювали в Одесі 3 золоті, 1 срібну та 3 бронзові медалі. Чемпіонами України стали:

Субота, 11 вересня 2021

Харківська бадмінтоністка перемогла на престижному міжнародному турнірі

З 7 по 10 вересня у Харкові відбувся міжнародний турнір з бадмінтону «Victor Ukraine International 2021», господарі якого здобули три нагороди. Участь в змаганнях приймали близька 200 бадмінтоністів з 29 країн світу, а за його підсумками харків’яни завоювали золоту, срібну та бронзову медалі.

П'ятниця, 10 вересня 2021

Харківський «Житлобуд-1» вийшов до групового раунду жіночої Ліги чемпіонів

В матчі відповіді, який 9 вересня відбувся на стадіоні «Металіст», харків’янки з рахунком 3:1 перемогли суперниць з кіпрського клубу «Аполлон». Перший матч у Лімасолі завершився перемогою 2:1 на користь харківського клубу. У Харкові закріпити свою перевагу «Житлобуду» вдалося вже до середини першого тайму. Спочатку на 15-ій хвилині точним ударом відзначилася Ольга Бойченко, а вже через п’ять хвилин рахунок подвоїла Ольга Овдійчук. Вона же 62-ій хвилині оформила дубль.

Боксери Харківщини переможно виступили на турнірі в Сербії

Боксери Харківщини переможно виступили на турнірі в СербіїЗ 1 по 6 вересня в Сербії відбувся міжнародний турнір з боксу «Golden glove», на якому харків’яни завоювали шість медалей, в тому числі чотири золоті. Участь в змаганнях приймали сім харківських спортсмена та майже усі вони повернулися додому з медалями, здобув на сербському ринзі 4 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медалі. Переможцями турніру стали: