2021

Вівторок, 26 жовтня 2021

Ветерани дзюдо Харківщини переможно виступили на чемпіонаті світу

З 21 по 24 жовтня 2021 року в столиці Португалії місті Лісабон відбувся чемпіонат світу з дзюдо серед ветеранів, на якому харківські спортсмени завоювали 3 золоті, 1 срібну та 1 бронзову ме далі.Участь в змаганнях приймали близька 400 дзюдоїстів з 43 країн світу, а за його підсумками збірна України здобула 23 нагороди, в тому числі 7 золотих. Одну з цих золотих медалей виборов начальник Управління у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації Костянтин Ананченко.

Харків’яни перемогли на міжнародних змаганнях з шорт-треку

З 22 по 24 жовтня в угорському місті Дебрецен відбувся міжнародний турнір з шорт-треку Меморіал Ференца Чіжмадії, на якому спортсмени Харківської області завоювали 5 золотих, 5 срібних та 2 бронзові нагороди. В змаганнях серед жінок високий результат показала Світлана Репецька, на рахунку якої були три золоті медалі. Вона перемогла на дистанціях 1500м, 1000м та 500м.

Понеділок, 25 жовтня 2021

У Харкові пройшов чемпіонат світу з акробатичного рок-н-ролу

З 23 по 24 жовтня у м. Харкові за участі заступника Міністра молоді та спорту України Матвія Бідного, радника голови Харківської обласної ради Євгенія Грицькова пройшов чемпіонат світу з акробатичного рок-н-ролу серед дорослих та юніорів (пари, «формейшн», рок-н-рол, бугі-вугі), чемпіонат Європи серед юніорів та Кубок світу серед юнаків (пари, рок-н-рол).

Харківські спортсмени вдало виспутили на змаганнях з велоспорту

Харківські спортсмени успішно виспутили на змаганнях з велоспортуЗ 21 по 23 жовтня у м. Куп’янськ пройшов чемпіонат та Кубок України з велоспорту БМХ. За підсумками чемпіонату України харківські спортсмени вибороли 9 золотих, 8 срібних та 4 бронзові медалі. У Кубку України харків’яни вибороли 6 золотих, 5 срібних та 2 бронзові нагороди.

Четвер, 21 жовтня 2021

Підходить до завершення спортивний сезон 2021 року автомобільного спорту з картингу

Підходить до завершення спортивний сезон 2021 року по автомобільного спорту з картингу

У минулі вихідні у Харкові спортивний клуб «Лідер» провів двогодинний марафон в якому взяли участь 8 команд. Перше місце у запеклій боротьбі виборола команда «НФС Ас РТ», друге місце «НФС Спід Ап», третє місце посіла команда «Фосса».

Середа, 20 жовтня 2021

Харківські борці завоювали медалі на турнірі Довбуша

Харківські борці завоювали медалі на турнірі Довбуша15 жовтня в Івано-Франківській області відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юніорів пам’яті Олекси Довбуша, на якому спортсмени Харківщини завоювали «срібло» та «бронзу». Участь в змаганнях приймали борці 2001-2003 років народження зі всієї України, а також гості з Білорусі, Вірменії, Грузії та Молдови.

Харків’яни переможно виступили на чемпіонаті України зі стрибків на батуті

З 15 по 18 жовтня у Харкові відбувся чемпіонат України зі стрибків на батуті серед дорослих, на якому збірна Харківської області завоювала 3 золоті, 2 срібні та 1 бронзову медалі. Дмитро Рожко став дворазовим чемпіоном України, вигравши золоті медалі в особистих змаганнях та в синхронних стрибках разом з іншим харківським спортсменом Микитою Іванським.

Четвер, 14 жовтня 2021

Юрій Анікєєв здобув перемогу на чемпіонаті Європи з шашок

Юрій Анікєєв здобув перемогу на чемпіонаті Європи з шашокЗ 4 по 11 жовтня в Італії відбувся чемпіонат Європи з шашок-100 на якому харківський гросмейстер завоював золоту, срібну та бронзову медалі. Чемпіоном Європи Юрій Анікєєв став в блискавичній грі. Він набрав 14 очок і випередив спортсмена з Нідерландів Яна Гронендейка. «Бронзу» завоював ще один українець - Артем Іванов.

Сергій Крівчач – чемпіон України з дзюдо

Сергій Крівчач – чемпіон України з дзюдоЗ 12 по 13 жовтня в Запоріжжі відбувся чемпіонат України з дзюдо серед дорослих, на якому харківські спортсмени завоювали золоту та бронзову медалі. В змаганнях серед чоловіків у ваговій категорії до 81кг харків’янин Сергій Крівчач успішно провів чотири поєдинки, в тому числі фінальний проти киянина Геворга Манукяна, та завоював чемпіонський титул.

Середа, 13 жовтня 2021

Харківські акробати – в числі кращих на чемпіонаті України

Харківські акробати – в числі кращих на чемпіонаті УкраїниЗ 7 по 10 жовтня у Харкові в спортивному комплексі ХНУПС відбулися юніорський чемпіонат України та Всеукраїнські змагання зі стрибків на акробатичній доріжці, на яких харківські спортсмени завоювали 14 нагород, в тому числі 3 золоті.