2019

Середа, 16 січня 2019

Лучники посперечалися у Харкові за «Кубок Рубана»

З 10 по 13 січня 2019 року в харківській Школі вищої спортивної майстерності відбулися відкриті Всеукраїнські змагання зі стрільбі з луку «Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана», на яких лучники Харківщини здобули 22 медалі. Участь в змаганнях приймали близько 150 спортсменів з 6 областей України, які поборолися за нагороди в стрільбі класичного лука серед дорослих та кадетівта в стрільбі з блочного лука серед дорослих.

Понеділок, 14 січня 2019

Харківські легкоатлети здобули медалі на «Різдвяних стартах»

Харківські легкоатлети здобули медалі на «Різдвяних стартах»11 та 12 січня 2019 року в Києві відбулися традиційні відкриті Всеукраїнські змаганнях з легкої атлетики у приміщені «Різдвяні старти», на яких спортсмени Харківщини завоювали золоту та срібну нагороди. Участь в змаганнях приймали спортсмени з різних областей країни, а також гості з Туреччини та Грузії. За підсумками турніру харківські легкоатлети успішно виступили в стрибкових дисциплінах серед чоловіків.

Сумоїсти переможно виступили на Кубку Європи

Сумоїсти переможно виступили на Кубку ЄвропиЗ 11 по 13 січня 2019 року в Угорщині відбувся етап Кубка Європи з сумо, на якому харківські спортсмени завоювали 15 медалей, в тому числі п’ять золотих. Участь в змаганнях приймали 450 спортсменів з дев’яти країн. Збірна України показала найкращий результат, та посіла перше загальнокомандне місце. Вагомий вклад в успіх принесли харківські сумоїсти, які завоювали 5 золотих, 3 срібні та 7 бронзових медалей. Переможцями даного етапу Кубка стали:

Харківські бадмінтоністки стали призерами етапу Кубка Європи

Харківські бадмінтоністки стали призерами етапу Кубка ЄвропиЗ 10 по 13 січня в столиці Естонії місті Таллінн, відбувся етап Кубка Європи з бадмінтону міжнародний турнір рівня «InternationalSeries», бронзовими призерками якого в парній жіночій категорії стали Марина Ільїнська та Єлизавета Жарка.

Дар’я Лопатецька здобула четвертий трофей ITF

Дар’я Лопатецька здобула четвертий трофей ITF15-річна харківська тенісистка здобула свій черговий титул ITF, перемігши на турнірі «ChinaTonghaiWomen’s», який з 7 по 13 січня 2019 року відбувся в Гонконгу. На цей турнір Дар’я могла і не попасти, адже не проходила за рейтингом. Але, вигравши тиждень тому ще один турнір в Гонконзі, отримала від організаторів спеціальне запрошення «уайлд-кард», та розпочала боротьбу з кваліфікаційних раундів.

Четвер, 10 січня 2019

Провідні тренери та співробітники харківської ШВСМ отримали нагороди

9 січня 2019 року голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична зустрілася з тренерами та співробітниками Школи вищої спортивної майстерності.

Середа, 09 січня 2019

Борці Харківщини готуються до чемпіонату України

Тренувальний збір з вільної боротьби

З 2 по 12 січня 2019 року в місті Куп’янськ, Харківська область, проходить Всеукраїнський тренувальний збір з вільної боротьби, мета якого - підготовка спортсменів до чемпіонату України U-23.

Вівторок, 08 січня 2019

Юні харків’яни відібралися на чемпіонат світу з шорт-треку

Юні харків’яни відібралися на чемпіонат світу з шорт-трекуЗ 3 по 5 січня 2019 року в Харкові відбувся чемпіонат України з шорт-треку серед юніорів, на якому харківські спортсмени завоювали 14 нагород, в тому числі 4 золоті. Участь в змаганнях приймали спортсмени до 19 років з Харківської і Сумської областей та Києва. За підсумками чемпіонату господарі льоду здобули 4 золоті, 5 срібних та 5 бронзових нагород.

Визначилися чемпіони області з бадмінтону

Визначилися чемпіони області з бадмінтону2 та 3 січня 2019 року в харківській Школі вищої спортивної майстерності відбулися перші змагання нового року – за медалі чемпіонату області посперечалися бадмінтоністи. Чемпіонат зібрав близька 100 спортсменів різних вікових груп, які розіграли нагороди в п’яти категоріях. За підсумками змагань золоті медалі здобули:

Дар’я Лопатецька здобула свій перший трофей ITF у 2019 році

Дар’я Лопатецька здобула свій перший трофей ITF у 2019 роціЗ 31 грудня по 6 січня в Гонконгу відбувся тенісний турнір ITF, на якому перемогу в одиночній жіночійкатегорії здобула харківська спортсменка. На шляху до фіналу 15-річна харків'янка перемогла суперниць з Великобританії, Китаю, Японії та Чехії, не програла суперницям жодного сету. В вирішальному матчі за трофей Дар’я обіграла чеську тенісисту Барбору Штефкову з рахунком 6:4, 6:2.