2023

Четвер, 30 березня 2023

Харківські спортсменки взяли участь у фіналі Кубка Європи з шорт-треку

Харківські спортсменки взяли участь у фіналі Кубка Європи з шорт-треку
Фото

З 24 по 26 березня у м.Турин (Італія) відбувся фінал Кубка Європи з шорт-треку серед юніорів. За сумою трьох етапів до фіналу відібралося 12 спортсменок із Харкова, але змогли прийняти участь тільки 3 спортсменки, сестри Єлизевета і Катерина Соловйови та Катерина Моісеєва. Результати наших спортсменок:

Детальніше...

Неділя, 26 березня 2023

Команда Харківської області перемогла у змішаній естафеті на чемпіонаті України з біатлону

Команда Харківської області перемогла у змішаній естафеті на чемпіонаті України з біатлонуУ Буковелі завершилась весняна частина чемпіонату України з біатлону. В останній змагальний день неділі, 26 березня, відбулась змішана естафета, яка стала першою командною гонкою. Загалом у гонці в заключний день змагань взяли участь 11 команд.

Лідерство у змішані естафеті для Харківської області з першого етапу гонки завоювала Любов Кип’яченкова.

Детальніше...

Харківські борці з перемогою повернулися з Києва

Харківські борці з перемогою повернулися з Києва
Фото

З 24 по 25 березня у м. Києві, на базі критого багатофункціонального спортивного комплексу «Sunrise beach sports academy», пройшов чемпіонат України з пляжної боротьби серед дорослих. За результатами змагань харківські спортсмени завоювали 4 золоті, 3 срібні та 6 бронзових медалей, а у загальному заліку посіли перше загальнокомандне місце.

Детальніше...

Четвер, 23 березня 2023

Харківщина займає провідні позиції у спорті

Харківщина займає провідні позиції у спортіХарківська область за підсумками 2022 року посіла друге місце у всеукраїнському рейтингу з олімпійських та неолімпійських видів спорту серед Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя.

Детальніше...

Збірна України посіла перше загальнокомандне місце на Кубку світу з підводного спорту

Збірна України посіла перше загальнокомандне місце на Кубку світу з підводного спортуЗмагання з підводного спорту (плавання в ластах) проходили з 17-19 березня у м. Ліньяно-Саббьядоро – Італія. У складі збірної команди України спортсмени Харківської області зайняли призові місця:

Детальніше...

Середа, 22 березня 2023

Підсумкова нарада в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обласної військової адміністрації

Підсумкова нарада в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обласної військової адміністрації
Фото

Під головуванням начальника Управління ХОВА Костянтина Ананченко 21 та 22 березня в Управлінні у справах молоді та спорту відбулася підсумкова нарада з керівниками підвідомчих Управлінню комунальних установ, закладів та директорами ДЮСШ фізкультурно-спортивних товариств області.

Детальніше...

Субота, 18 березня 2023

Збірна команда України - переможці Кубка світу в акробатиці

Збірна команда України - переможці Кубка світу в акробатиціЗбірна команда України, яка представлена спортсменами Харківської області Владислава та Марина Алексіїви, Вероніка Гришко, Софія Мацієвська, Дар’я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна, Валерія Тищенко – чемпіонки першого етапу Кубка світу 2023 року в акробатиці. Неймовірний виступ з новою композицією та за новою системою оцінювання приніс українкам 244.4958 бали.

Детальніше...

Збірна України з синхронного плавання здобуває ще медаль на етапу Кубка світу

Збірна України з синхронного плавання здобуває ще медаль на етапу Кубка світуСпортсменки Харківської області Владислава та Марина Алексіїви виборюють срібло у довільному дуеті. За дебютний виступ у сезоні, дівчата набрали 291.6916 бали.

Детальніше...

Українки вибороли срібло на етапі Кубку світу з артистичного плавання

Українки вибороли срібло на етапі Кубку світу з артистичного плаванняДругу медаль етапу Кубка світу з артистичного плавання до скарбнички збірної команди України приносять спортсменки Харківської області сестри Владислава та Марина Алексіїви.За свою програму у технічному дуеті дівчата отримали 231.6543 бали і стали срібними призерками турніру.

Детальніше...

Четвер, 16 березня 2023

Марта Фєдіна виборола золото етапі Кубку світу з артистичного плавання

Марта Фєдіна виборола золото етапі Кубку світу з артистичного плавання16 березня 2023 року спортсменка Харківської області Марта Фєдіна виборює золото на першому етапі Кубку світу-2023 з артистичного плавання, що сьогодні стартував у канадському Маркемі. Українка з неймовірною новою програмою в технічному соло набрала 245.2917 бали.

Детальніше...