2021

Вівторок, 13 квітня 2021

Тхэквондисти Харківщини з перемогами повернулися зі Всеукраїнських змагань

10 квітня в Сумах та в Полтаві відбулися Всеукраїнські турніри з тхеквондо ВТФ на яких спортсмени Харківської області завоювали 187 нагород, в тому числі 51 золоту. В Полтаві відбувся Всеукраїнський турнір «Кубок чемпіонів», участь в якому приймали близька 300 спортсменів з 10 регіонів України. За підсумками турніру харківські тхеквондисти завоювали 32 золоті, 29 срібних та 41 бронзову медалі, та посіли перше місце серед регіонів України. За підсумками турніру харківські тхеквондисти завоювали 32 золоті, 29 срібних та 41 бронзову медалі.

Харківські ветерани легкої атлетики здобули золоті медалі чемпіонату України

Харківські ветерани легкої атлетики здобули золоті медалі чемпіонату України10 та 11 квітня в Києві відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні, на якому збірна Харківської області завоювала десять нагород, половина з яких золоті. Участь в змаганнях приймали понад 158 легкоатлетів з 16 областей країни. В тому числі серед них були переможці та призери чемпіонатів світу і Європи у категорії «Мастерс». За підсумками чемпіонату харківські спортсмени вибороли 5 золотих, 4 срібні та 1 бронзову медалі.

Понеділок, 12 квітня 2021

Харківські велогонщики здобули перемоги на змаганнях в Туреччині

Харківські велогонщики здобули перемоги на змаганнях в Туреччині10 та 11 квітня 2021 року в турецькому Манавгаті відбулися дві гонки з велоспорту маунтенбайк, переможцями яких стали Ірина Попова та Олександр Коняєв. В гонці третьої категорії «Side Antik MTB Cup» з кросс-кантрі в змаганнях серед жінок першою фінішувала Ірина Попова. На фініші харків’янка майже на три хвилини випередила найближчих суперниць - росіянку Олену Гоголеву та киянку Марью Шерстюк, які посіли відповідно друге та третє місце.

Харківська акробатка здобула «бронзу» чемпіонату України

Харківська акробатка здобула «бронзу» чемпіонату УкраїниЗ 6 по 9 квітня у Винниці відбувся чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці, призеркою якого стала Руслана Кваченко. Бронзову медаль харків’янка завоювала в другій вправі – стрибки з гвинтовими елементами. Перевершити результат Руслани змогли лише Євгенія Жгута з Львівської області та Діана Денисова з Сумської області, яка стала чемпіонкою.

Субота, 10 квітня 2021

Юна харківська фехтувальниця стала призеркою чемпіонату Європи

З 3 по 11 квітня 2021 року в столиці Єгипту проходить чемпіонат світу з фехтування серед кадетів та юніорів, бронзову медаль якого здобула Анастасія Зеленцова. В фехтуванні на шпагах серед юніорок 20-річна харків'янка здобула перемоги в п`яти з шести боїв попереднього групового раунду та відібралася в основну сітку. На шляху до медалі Анастасія здолала Назілю Рахімову з Узбекістану з рахунком 10:9, після чого перемогла Сальму Тарек з Єгипту - 15:12 та росіянку Айзанат Муртазаєву - 10:9.

Чемпіонка Європи повернулася до Харкова

10 квітня до Харкова повернулася учасниця чемпіонату Європи з важкої атлетики, абсолютна чемпіонка в ваговій категорії до 75 кг Ірина Деха. У Харкові спортсменку зустріли начальник Управління у справах молоді та спорту Костянтин Ананченко та його заступник Сергій Христоєв.

П'ятниця, 09 квітня 2021

ФК Метал (Харків) - ФК Нікополь

fkmetalСьогодні 9 квітня, о 19:00 на стадіоні «Металіст» відбудеться гра 16 туру чемпіонату України з футболу серед команд 2 ліги сезону 2020/2021 років між харківським «Металом» та футбольним клубом «Нікополь».

Четвер, 08 квітня 2021

Ірина Деха - абсолютна чемпіонка Європи у важкій атлетиці

Ірина Деха - абсолютна чемпіонка Європи у важкій атлетиці24-річна харківська важкоатлетка Ірина Деха стала чемпіонкою Європи 2021 року у ваговій категорії до 75 кілограмів! Вона змогла вирвати "золото" у напруженій боротьбі з росіянками, обігравши їх у Москві. Ірина Деха - одна зі світових лідерок у ваговій категорії до 75 кілограмів, до чемпіонату Європи вона підходила у статусі однієї з фавориток. Тим більше, у 2016 році вона уже вигравала "золото" саме на європейській першості.

На "Сонячному" плануються збори футбольної збірної команди України

На

08 квітня 2021 року на стадіоні «Сонячний» Південної залізниці, за ініціативи голови обласної державної адміністрації Айни Тимчук та керівництва регіональної філії «Південна залізниця» було проведено нараду з підготовки даної спортивної споруди до зборів футбольної збірної команди України.

Харків’яни – переможці та призери чемпіонату України зі стендової стрільби

Харків’яни – переможці та призери чемпіонату України зі стендової стрільбиЗ 01 по 04 квітня у м. Одеса відбувся І тур чемпіонату України зі стендової стрільби. В змаганнях взяли участь спортсмени з Київської, Львівської, Одеської, Чернівецької, Чернігівської, Дніпропетровської, Вінницької, Миколаївської, Харківської областей та міста Києва. Учасники змагались на круглому та траншейному стенді. В активі харків’ян: