2020

Середа, 27 травня 2020

До відома спортивної громадськості

asdasdВідповідно до тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури та спорту на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), затверджених постановою Міністерства охорони здоров’я від 26 травня 2020 року № 28 обслуговування в спортивних (тренажерних) залах, фітнес-клубах, спортивних майданчиках для командних (парних) занять (окрім занять національних збірних) та дитячих спортивно-

Детальніше...

П'ятниця, 22 травня 2020

До відома!

до відомаМіністерство молоді та спорту України пропонує на громадське обговорення проєкт Концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2021 – 2025 роки. Обговорення триватиме до 30 травня, тож ми чекаємо на ваші коментарі! Нам важлива Ваша думка!

Детальніше...

Четвер, 21 травня 2020

Управління у справах молоді та спорту долучилося до відзначення Дня вишиванки

Управління у справах молоді та спорту долучилося до відзначення Дня вишиванки
Фото

Працівники Управління у справах молоді та спорту на чолі з начальником Юлією Подзолковою, представники Комунальної установи «Харківський обласний центр молоді», Комунального закладу "Школа вищої спортивної майстерності", Комунального закладу «Український східний центр олімпійської підготовки із зимових видів спорту» та Комунальної установи «Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» долучилися до національної традиції – відзначення Дня вишиванки.

Детальніше...

Неділя, 10 травня 2020

Олег Манойленко: «Ми не були хлопчиками для биття. Кожній команді могли дати бій»

Олег Манойленко: «Ми не були хлопчиками для биття. Кожній команді могли дати бій»
Фото

У цьому сезоні чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі, який був раптово завершено через пандемію та карантин, Харківщину представляв клуб «Харківські Соколи».Для команди цей сезон був дебютним на такому рівні. На жаль, «Соколи»посіли останнє місце, але продемонструвала яскраву гру, та в багатьох матчах нічим не поступалася навіть лідерам чемпіонату.

Детальніше...

Середа, 06 травня 2020

Спортсменам та тренерам призначено президентські стипендії

Про призначення стипендій Президента УкраїниУказом Президента України від 04 травня 2020 року № 164/2020 призначені стипендії видатним харківським спортсменам із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерам, а саме:

Детальніше...

Вівторок, 05 травня 2020

Богдан Бондаренко: «Чим більше ти піднімаєшся, тим більше ти розумієш, що все вийде»

Богдан Бондаренко: «Чим більше ти піднімаєшся, тим більше ти розумієш, що все вийде»Чемпіон світу та Європи зі стрибків у висоту, бронзовий призер Олімпіади-2016, чемпіон і бронзовий призер IIЄвропейських ігор легкоатлет Богдан Бондаренко розповів про відбір на Олімпіаду в Токіо, складнощі тренувань в умовах карантину, мотивацію, яка дозволяє не опускати руки через травми, а також про прикмети у спорті та своє хобі розповів в інтерв’ю сайту Управління у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації.

Детальніше...

Субота, 02 травня 2020

Геннадій Махновський: «Прийшов на бадмінтон, та так і залишився в ньому на все життя»

maxnovckiyКарантин вплинув на життя не тільки спортсменів, а й тренерів. В деякій мірі для них він став ще більшим випробуванням, адже зараз треба знаходити нові методики тренування для своїх підопічних в складних для цього домашніхумовах. Крім того по закінченню пандемії прийдеться заново моделювати програму тренувань та підготовки до найважливіших стартів, в тому числі Олімпійських та Паралімпіських ігор, які вже перенесені на наступний рік.

Детальніше...

Понеділок, 27 квітня 2020

Максим Крипак: «Чесно кажучи, вже сильно скучив за водою»

Максим Крипак: «Чесно кажучи, вже сильно скучив за водою»
Фото

На Паралімпійських іграх в Токіо Харківщина буде сподіватися та очікувати високих результатів від своїх спортсменів, які завжди на високому рівні представляють країну на міжнародній арені. Так на минулих у 2016 році Іграх в Ріо-де-Жанейро вони завоювали 7 золотих, 3 срібні та 6 бронзових медалей.

Детальніше...

Субота, 25 квітня 2020

Дар’я Апанащенко: «Усім зараз складно, але потрібно пережити цей момент»

Дар’я Апанащенко: «Усім зараз складно, але потрібно пережити цей момент»
Фото

У розпал сезону ігрові види спорту в Україні через епідемію коронавірусу та введений карантин, опинились в скрутному положенні. Деякі федерації відмовилися від продовження сезону, а деякі - поки пригальмували, та очікують можливості дограти. Серед тих видів, і це не тільки в Україні, а і в багатьох інших країнах, де поки не визначилися чемпіони та призери, опинилися футбол, в тому числі жіночий.

Детальніше...

П'ятниця, 17 квітня 2020

Євгенія Бреус: «Щоб не лізли погані думки в голову, потрібно зайняти собі чимось руки»

Євгенія Бреус: «Щоб не лізли погані думки в голову, потрібно зайняти собі чимось руки»
Фото

Пандемія коронавірусу вплинула не тільки на Олімпійські, а й на Паралімпійські ігри. Вони також перенесені на рік, та відбудуться у Токіо з 24 серпня по 5 вересня 2021 року. В деяких видах спорту паралімпійські ліцензії вже здобуті, а в деяких боротьба ще триває. Медалі XVI літніх Паралімпійських ігор будуть розіграні в 23 видах спорту, в тому числі і у фехтуванні на візках, де Україна та Харківщина покладає великі сподівання на свою спортсменку, чемпіонку світу та Європи, бронзову призерку Паралімпійських ігор2016 року Євгенію Бреус.

Детальніше...