2022

Субота, 25 червня 2022

Збірна команда України з плавання синхронного - чемпіони світу у хайлайті

Збірна команда України з плавання синхронного - чемпіони світу у хайлайті25 червня у м. Будапешт харківські синхроністки підтвердили титул чемпіонок світу з плавання синхронне у хайлайті.

Ця дисципліна вперше дебютувала на світовій першості у Кванджу-2019 і українки стали першими її чемпіонками. Тоді це золото стало історичним, адже до того, жодного разу на чемпіонатах світу дівчата не піднімалися на найвищу сходинку п'єдесталу.

Субота, 18 червня 2022

Марта Федіна - срібна призерка чемпіонату світу з плавання синхронного

Марта Федіна - срібна призерка чемпіонату світу з плавання синхронного18 червня у м. Будапешт спортсменка Харківської області Марта Федіна стала срібною призеркою чемпіонату світу з водних видів спорту (плавання синхронне) у технічному соло.

Неділя, 12 червня 2022

Збірна команда України планує взяти участь у чемпіонаті світу з плавання синхронного

jpgЗбірна команда України з плавання синхронного (всі спортсменки Харківської області) прибула до Угорщини (м. Капошвар) для участі у заключному НТЗ (10-15 червня 2022р.) з метою підготовки до чемпіонату світу, який відбудеться в м. Будапешт (Угорщина) з 17 по 25 червня 2022р. Склад команди:

Середа, 08 червня 2022

Харків`яни – переможці та призери Міжнародної регати з веслування академічного

Харків`яни – переможці та призери Міжнародної регати з веслування академічного04 та 05 травня 2022 року у м. Дуйсбург (Німеччина) пройшли відкриті міжнародні змагання «International Wedau Regatta» з веслування академічного серед юніорів. В змаганнях брали участь близько 1500 спортсменів. Харків’яни Олійник Микита та Субіт Павло були кращими та вибороли золоті медалі у складі чоловічої «вісімки».

Субота, 04 червня 2022

Ірина Деха виграла три золоті нагороди чемпіонату Європи з важкої атлетики

Ірина Деха виграла три золоті нагороди чемпіонату Європи з важкої атлетикиОдразу три золоті нагороди чемпіонату Європи з важкої атлетики виграла Ірина Деха. Нашій спортсменці не було рівних у ваговій категорії до 81 кг, вона здобула перемоги в ривку (116 кг), поштовху (138 кг), а також за сумою двоборства — 254 кг.

Вівторок, 31 травня 2022

Срібна крапка українських шпажистів

Срібна крапка українських шпажистів29 травня на чемпіонаті Європи серед спортсменів до 23-х років у столиці Естонії були розіграні останні три комплекти нагород. Українські шпажисти Нікіта Кошман, Андрій Деркач, Віталій Свистіль та Андрій Опанасенко, здобувши срібло, принесли Україні другу нагороду у Таллінні. Відзначимо, що для усіх чотирьох це перша медаль у кар’єрі на молодіжному Євро.

Марія Гангур чемпіонка Європи з важкої атлетики

31 травня у місті Тірана (Албанія) харківська спортсменка Марія Гангур на чемпіонаті Європи з важкої атлетики виборола золоту медаль у ваговій категорії 64 кг з результатом у сумі 222 кг (ривок - 102 кг, поштовх - 120 кг).

Понеділок, 30 травня 2022

Три медалі завоювала Каміла Конотоп завоювала три медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

На чемпіонаті Європи-2022 з важкої атлетики, що триває у столиці Албанії Тірані, розіграли медалі в жіночій категорії до 55 кг. За нагороди в цій дисципліні боролася харків’янка, чинна чемпіонка Європи, Каміла Конотоп. Торік на чемпіонаті Європи у Москві Конотоп здобула «золото» в усіх трьох видах програми.

Андрій Захаров виборов бронзову нагороду у ІІ етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное

Андрій Захаров виборов бронзову нагороду у ІІ етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каноеЗ 26 по 29 травня 2022 року у м. Познань (Республіка Польща) відбувся ІІ етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное. Харківський веслувальник Андрій Захаров у складі чоловічої каное-четвірки на дистанції 500 м виборов бронзову медаль.

П'ятниця, 27 травня 2022

Успішний виступ харківських спортсменів у чемпіонаті Європи та етапі Кубка світу з акробатичного рок-н-ролу

З 20 по 22 травня 2022 року у м. Будапешт (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи (дорослі – команди "формейшн-жінки" рок-н-рол, юніори – команди "формейшн" рок-н-рол) та етап Кубку світу (рок-н-рол, дорослі юніори юнаки).