2019

Середа, 21 серпня 2019

Харківський борець став призером Кубка світу

З 16 по 18 серпня 2019 року в латвійському Вільнюсі відбувся Кубок світу з боротьби на поясах, срібну та бронзову нагороди якого завоював Руслан Русанов. Участь в змаганнях приймали спортсмени з 16 країн. В ваговій категорії до 90кг серед чоловіків успішно виступив харків’янин Руслан Русанов, який посів друге місце в вільному стилі та третє в класичному.

З «бронзами» зі Львова

З «бронзами» зі ЛьвоваХарківські велогонщики здобули три бронзові нагороди на міжнародному рейтинговому турнірі з велоспорту на треку «LvivOpen Cup-2019», який з 15 по 17 серпня відбувся на львівському велотреку.
В змаганнях серед юніорів двічі на третю сходинку п'єдесталу пошани підіймався Михайло-Ярослав Дудко, який фінішував третім в скретчі та гонці на очки.

Боксер за Харкова завоював «бронзу» міжнародного турніру

Боксер за Харкова завоював «бронзу» міжнародного турніруЗ 14 по 18 серпня в Сербії відбувся міжнародний турнір з боксу серед юніорів «3rd JuniorsNationsCup», бронзовим призером якого став Данило Кочан.

Вівторок, 20 серпня 2019

Відбувся міжнародний турнір з таїландського боксу

Відбувся міжнародний турнір з таїландського боксуЗ 15 по 18 серпня 2019 року відбувся міжнародний турнір з таїландського боксу Муай-Тай «Кубок Чорного Моря» у м. Скадовськ (Херсонська область). Спортсмени Харківської області показали відмінний результат, а саме: 6 золотих, 3 срібних і 3 бронзові медалі. Зазначені змагання були відбірковим на чемпіонат світу серед юнаків та юніорів.

Понеділок, 19 серпня 2019

Відбувся турнір з футзалу, присвячений Дню Незалежності України

17 серпня 2019 року в харківській Школі вищої спортивної майстерності пройшов традиційний турнір з футзалу до ДняНезалежності України, переможцем якого стала команда держслужбовців міської ради.
Участь в змаганнях приймали чотири команди, які представляли депутатів місцевих рад Харківської області, держслужбовців Харківської області, держслужбовців Харківської міської ради, а також Спілку ветеранів АТО.

Четвер, 15 серпня 2019

Юні велогонщики Харківщині перемогли на чемпіонаті України

Юні велогонщики Харківщині перемогли на чемпіонаті УкраїниЗ 8 по 11 серпня в Чернівцях відбулася серія національних змагань з велоспорту маунтенбайк - чемпіонат України в багатоденній гонці та чемпіонат в індивідуальній гонці в гору, на яких харківські спортсмени завоювали 3 золоті та 4 бронзові нагороди.

Середа, 14 серпня 2019

Харківські сумоїсти успішно виступили на Кубку Європи

Харківські сумоїсти успішно виступили на Кубку ЄвропиЗ 9 по 11 серпня 2019 року в польському Кротошині відбувся Кубок Європи з сумо, на якому харків’яни завоювали вісім нагород, в тому числі дві золоті. Участь в змаганнях приймали близька 200 спортсменів з 9 країн. Збірна України виборола 22 медалі. З них 2 золоті, 2 срібні та 4 бронзові здобули харківські борці.

Жіноча Ліга чемпіонів. Далі без «Житлобуду»

13 серпня в останньому матчі групового етапу футбольного еврокубку харківський клуб «Житлобуд-1» поступився 0:2 суперницям з білоруської команди «Мінськ». Даний матч, який відбувся на стадіоні «Металіст», був вирішальним в цій групі. Обидві команди виграли по дві гри та претендували на єдину путівку у плей-офф. На жаль, все пішло не за сценарієм харків’янок.

Понеділок, 12 серпня 2019

Юні боксери Харківщини завоювали медалі чемпіонату Європи

Юні боксери Харківщини завоювали медалі чемпіонату ЄвропиЗ 2 по 11 серпня 2019 року в столиці Грузії місті Тбілісі відбувся чемпіонат Європи з боксу серед школярів, на якому харківські спортсмени здобули шість нагород, в тому числі одну золоту. На цьому чемпіонаті Харківщину в складі збірної України представляли шість боксерів, та усі вони повертаються до дому з медалями. На їх рахунку 1 золота, 3 срібні та 2 бронзові нагороди.

Харківські бадмінтоністки здобули «срібло» в Греції

Харківські бадмінтоністки здобули «срібло» в ГреціїЗ 8 по 11 серпня в грецькому місті Сідірокастро відбувся міжнародний турнір з бадмінтону «HellasOpen 2019» рівня «International Series», друге місце на якому в жіночій парній категорії посіли Анастасія Прозорова і Валерія Рудакова.