2020

Понеділок, 03 серпня 2020

У Харкові відбулася міжнародна матчева зустріч з боксу

30 та 31 липня на відкритому ринзі в харківській КДЮСШ №6 між собою поспаррингували збірні України та Болгарії. Участь в змаганнях прийняли національні команди двох країн. Кістяк української збірної склали харківські боксери.

Харків’яни вибороли медалі на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное

veslyvanyaЗ 29 липня по 02 серпня у м. Дніпро пройшов Особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное пам`яті заслуженого тренера України Вячеслава Сорокіна. В змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів з 20 регіонів України. Успішно виступила харківська спортсменка Марія Гончарова. На дистанції 1000 м. в одиночній каное вона виборола бронзову нагороду. Також в активі Марії срібло у змішаному екіпажі у каное четвірці.

П'ятниця, 31 липня 2020

ЖФК «Житлобуд-2» отримав золоті нагороди чемпіонату України

31 липня у Харкові на стадіоні «Сонячний» відбулася остання гра цього сезону для чемпіонок України з жіночого футболу та нагородження переможниць. Суперниками харків’янок став клуб «Маріуполь». Гравці «Житлобуд-2» впевнено впоралися з поставленими завданнями та закріпили своє чемпіонство, розгромив суперниць з рахунком 7:1.

Вітаємо з Днем народження!

dennarodgennyaСьогодні, 31 липня, День народження святкує голова відділення НОК України в Харківській області Віктор Христоєв.

Шановний Вікторе Анатолійовичу! Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, успіху, добробуту та наснаги. Нехай кожен день буде сповнений добром та щастям, здійснюються найзаповітніші мрії, а душу завжди зігріває радість від яскравих моментів та позитивних вражень.

З найкращими побажаннями, керівництво та колектив Управління у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації.

Четвер, 30 липня 2020

Гонщики «Лідера» впевнено виграли етап Кубка України

kartingЗ 24 по 26 липня в Полтаві відбувся другий етап національного Кубка з автоспорту картинг, на якому харків'яни завоювали дві золоті та бронзову медалі. Гонщики харківського клубу «Лідер», знову довели свою назву, ставши переможцями чергових змагань. В самому швидкісному класі машин «KZ-2» за підсумками двох фіналів перше місце впевнено посів В'ячеслав Путятін, випередивши суперника з Києва, який став срібним призером даного етапу.

Харківська тенісистка продовжує успішно підкорювати польські корти

ShoshinaАнастасія Шошина виграла одиночний титул на турнірі в рамках «Lotos PZT Polish Tour», який відбувся в Козерках. Харків’янка була посіяною під другим номером, та у фіналі перемогла першу ракетку турніру полячку Катаржину Пітер з рахунком 6:0, 4:6, 6:3. Варто зазначити, що на шляху до фіналу Анастасія ні програла жодного сету.

dennarodgennyaСьогодні, 30 липня, День народження святкує Заслужений тренер України, президент Федерації бадмінтону Харківської області Геннадій Махновський.

Шановний Геннадій Абрамович! Від щирого серця вітаємо Вас і бажаємо міцного здоров’я, бадьорості духу та оптимізму. Нехай життя буде наповнене позитивом, цікавими ідеями та приємними зустрічами. В домі нехай завжди панують затишок і тепло, удача та успіх будуть постійними супутниками, а очі іскряться від щастя!

Понеділок, 27 липня 2020

До Харкова повернулися боксерські поєдинки

boks00124 та 25 липня 2020 року на літньому ринзі КДЮСШ «ХТЗ» під відкритим небом відбулася матчева зустріч між збірними командами Харківської, Вінницької та Хмельницької областей. Участь в змаганнях прийняли спортсмени усіх вікових груп, в тому числі представниці жіночого боксу. Матчева зустріч пройшла в дружньому форматі без визначення переможця в командному заліку. В такому форматі багато поєдинків закінчувалася нічийним результатом.

В харківському дербі визначився чемпіон України з жіночого футболу

fytbol0001Футболістки «Житлобуд-2» здобули золоті медалі жіночого чемпіонату України в Вищій лізі сезону 2019-2020 років. Долю золотих нагород визначив матч між лідерами чемпіонату харківськими клубами «Житлобуд-1» та «Житлобуд-2», який відбувся 26 липня. Переможцями в даному протистоянні з рахунком 2:0 стали гравці «Житлобуд-2».

На Харківщині пройшов турнір з пляжної боротьби

borba26 липня 2020 року в селищі Максимівка Богодухівського району відбувся Всеукраїнський турнір з пляжної боротьби «Maximivka Open 2020», участь в якому прийняли спортсмени з трьох країн. За медалі турніру змагалися борці з десяти областей України, а також гості з Азербайджану та Грузії. Поєдинки пройшли в трьох вагових категоріях серед чоловіків. На рахунку харківських борців - 1 золота, 2 срібні та 2 бронзові нагороди.