Понеділок, 11 вересня 2017

Еліна Світоліна – третя ракетка світу

Еліна Світоліна – третя ракетка світуХарківська тенісистка Еліна Світоліна встановила абсолютний рекорд України, піднявшись на третє місце світового рейтингу WTA. Цьому сприяв її виступ на Відкритому чемпіонаті США, де харків’янка дійшла до четвертого кола, що, до речі, вперше в її професійній кар’єрі. Пройти далі Еліні завадила американська тенісистка Медісон Кіс, яка перемогла українку з рахунком 6:7, 6:1, 4:6.

Детальніше...

Відбувся перший відкритий обласний турнір з кікбоксингу ІСКА

Відбувся Перший відкритий обласний турнір з кікбоксингу ІСКАДень фізичної культури і спорту святкували юні вихованці Вовчанської дитячо-юнацької спортивної школи, які приймали у себе вдома гостей із секцій та клубів Вовчанського району, міста Харкова та Харківської області. На урочисте Свято Першого відкритого обласного турніру з кікбоксингу ІСКА, який проводився в приміщенні КУ Вовчанська ДЮСШ, зібралися дев’яносто шість юнаків та дівчат віком від 6 до 13 років.

Детальніше...

Поповнення спортивної бази Балаклійського району

Поповнення спортивної бази Балаклійського районуЗ нагоди Дня фізичної культури та спорту голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський та депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький урочисто відкрили нові спортивні об’єкти в м. Балаклія та с. Пришиб.

Детальніше...

На Балаклійщині відзначили День фізичної культури та спорту

На Балаклійщині відзначили День фізичної культури та спорту9 вересня на площі Ростовцева відбулось спортивно-масове свято присвячене Дню фізичної культури та спорту.

Детальніше...

Віталій Кириленко ознайомився з ходом ремонтних робіт на «ХТЗ»

Віталій Кириленко ознайомився з ходом ремонтних робіт на «ХТЗ»
Фото

7 вересня 2017 року начальник Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації Віталій Кириленко, спільно з директором КЗ «КДЮСШ «ХТЗ» Леонідом Задорожним та підрядником, ознайомився з ходом ремонтних робіт КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «ХТЗ», фінансування яких здійснюється з обласного бюджету.

Детальніше...

Оперативна інформація по оздоровленню станом на 11.09.2017

Оперативна інформація по оздоровленню станом на 11.09.20171. Всього працювало 747 закладів, що становить 100,3 % до плану (745 закладів).
2. Відпочинок дітей забезпечили 719 закладів відпочинку (703 табори з денним перебуванням, 14 таборів праці та відпочинку, 2 наметових містечка). В них перебувало 81931 дитина.

Детальніше...