Вівторок, 12 вересня 2017

Харківські боксери завоювали медалі Кубка України

Харківські боксери завоювали медалі Кубка УкраїниЗ 4 по 10 вересня 2017 року в Маріуполі в рамках турніру «49-й меморіал Макара Мазая» відбувся Кубок України з боксу серед чоловіків, на якому харківські спортсмени здобули срібло та дві бронзи.

Детальніше...

Харківська легкоатлетка виборола бронзову медаль у Франції

Харківська легкоатлетка виборола бронзову медаль у Франції9 вересня 2017 року у французькому місті Анже відбулися міжнародні командні змагання «Deca Nation», на який третє місце в бігу на дистанції 200м посіла Аліна Калістратова.

Детальніше...

Харківські спортсмени встановили новий рекорд України

Харківські спортсмени встановили новий рекорд України
Фото

9 вересня 2017 року в харківському Центральному парку культури і відпочинку імені Горького відбувся спортивний ярмарок, на якому був встановлений новий рекорд України - «Наймасовіша демонстрація елементів з тхеквондо».

Детальніше...

У Харкові відбувся етап Кубка Європи з бадмінтону

У Харкові відбувся етап Кубка Європи з бадмінтону
Фото

З 7 по 10 вересня в харківському Палаці спорту «Локомотив» відбувся етап Кубка Європи з бадмінтону міжнародний турнір «FZ Forza Харків Інтернешнл-2017», який зібрав спортсменів з 25 країн світу.
Участь в турнірі прийняли 156 бадмінтоністів, які представляли країни з чотирьох континентів. Потужним складом виступили українські бадмінтоністи, та за підсумками змагань здобули 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові нагороди.

Детальніше...