вересня 2017

П'ятниця, 29 вересня 2017

Антон Коробов переміг на міжнародному турнірі

Антон Коробов переміг на міжнародному турнірі24 вересня 2017 року в Люксембургу відбувся міжнародний шаховий турнір, переможцем якого в бліці та рапіді став харківських гросмейстер. В бліці Антон Коробов набрав 11 очок, та на одне випередив француза Себастьяна Феллера і Люка Ван Велі з Нідерландів , які посіли, відповідно друге та третє місце.

Зустріч голови ХОДА Юлії Світличної зі збірною командою України з синхронного плавання

Юлія Світлична зустрілася зі збірною командою України з синхронного плаванняГолова обласної державної адміністрації Юлія Світлична привітала спортсменок з успішним виступом на чемпіонаті світу в Будапешті, де харків'янки завоювали три комплекти бронзових і комплект срібних медалей. А також передала державну нагороду лідеру збірної - Анні Волошиній. Під час невеликої перерви в щільному тренувальному графіку збірна України з синхронного плавання зібралася на своїй «домашній базі» - у спорткомплексі «Локомотив» у Харкові.

Четвер, 28 вересня 2017

Блискуче завершення сезону від синхроністок

26 вересня 2017 року національна збірна України з синхронного плавання, яка повністю складається з харківських спортсменок, переможно повернулася до дому з заключного етапу Світової серії, який відбувся в Узбекистані.

Відбувся Чемпіонат Світу з Таеквондо ІТФ

Відбувся Чемпіонат Світу з Таеквондо ІТФ15-21 Вересня 2017 в Пхеньяне (КНДР) відбувся ХХ Чемпіонат Світу з Таеквондо ІТФ. В ньому взяли участь майже 600 спортсменів з 69 країн Світу. В загальному заліку Україна зайняла 6 місце поступившись командам Кореї, Росії, Чехії, Болгарії та Казахстану.

Середа, 27 вересня 2017

Засідання Міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання

Засідання Міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання26 вересня 2017 року у м. Батурин Чернігівської області відбулося виїзне засідання Міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання, створеної у 2015 році у вигляді тимчасового дорадчого органу Кабінету Міністрів України для відродження та впровадження національно-патріотичного виховання.

Вівторок, 26 вересня 2017

Команда Харківської області вирушила на Спартакіаду держслужбовців

25 вересня 2017 року збірна команда Харківської області відбула до Ужгорода для участі у фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя з 22 по 25 вересня 2017 року.

Юні сумоїсти з медалями повернулися з чемпіонату України

Юні сумоїсти з медалями повернулися з чемпіонату УкраїниЗ 22 по 24 вересня в місті Рівно відбувся чемпіонат України з сумо серед юнаків, молодших юнаків і дітей. Чемпіонат зібрав 320 учасників з 12 областей України, які розіграли медалі в трьох вікових категоріях: до 12, до 14 та до 16 років. За підсумками змагань на рахунку харківських спортсменів були 2 золоті, 4 срібні та 7 бронзових медалей.

Харківські синхроністки блискуче виступили на Світовій серії в Ташкенті

Харківські синхроністки блискуче виступили на Світовій серії в ТашкентіЗбірна України з синхронного плавання, яка повністю складається з харків’янок, завоювала чотири золоті та одну срібну медаль заключного етапу Світової серії, що з 22 по 24 вересня відбувся в столиці Узбекистану.

Відбувся чемпіонат світу з армрестлінгу

Відбувся чемпіонат світу з армрестлінгуЗ 02 по 12 вересня у м. Будапешті (Угорщина) відбувся чемпіонат світу з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, ветеранів, дорослих та пара-чемпіонат світу серед спортсменів-інвалідів з вадами зору, слуху та з ураженням ОРА. У змаганнях взяла участь рекордна кількість учасників - близько 1100 спортсменів з 53 країн. У складі національної збірної команди України Харківські спортсмени завоювали 9 медалей – 4 срібних, 5 бронзових.

Понеділок, 25 вересня 2017

Прошел Кубок Мира по акробатическому рок-н-роллу

Прошел Кубок Мира по акробатическому рок-н-роллу23 сентября 2017 года в Будапеште прошел Кубок Мира по акробатическому рок-н-роллу среди пар и команд формейшн. В турнире приняло участие более 700 спортсменов из 20 стран мира. Сборную команду Украины представляли спортсмены из Харькова и Павлограда.