Вівторок, 09 січня 2018

Відбувся чемпіонат області з бадмінтону

Відбувся чемпіонат області з бадмінтонуПерші нагороди нового 2018 року розіграли харківські бадмінтоністи, які з 2 по 4 січня в Школі вищої спортивної майстерності посперечалися за медалі відкритого чемпіонату області. Участь в змаганнях приймали понад 100 спортсменів різних вікових категорій, які розіграли нагороди в п’яти категоріях. За підсумками чемпіонату золоті медалі здобули:

Детальніше...

Харківські біатлоністи переможно завершили 2017 рік

Харківські біатлоністи переможно завершили 2017 рікНапередодні нового року з 25 по 29 грудня в селищі Яворів, Львівської області, відбувся чемпіонат України з біатлону серед різних вікових категорій, на якому спортсмени Харківської області завоювали чотири золоті медалі.

Детальніше...

Харківські альпіністи підкорили найвищу точку Америки

Харківські альпіністи підкорили найвищу точку Америки3 січня 2018 року група українських альпіністів, під керівництвом харків’янина Валентина Сипавіна, зійшла на вершину найвищої точки американського континенту та південної півкулі - гору Аконкагуа. В складі групи також була чемпіонка Харківської області 2017 року по альпінізму Татьяна Зотова, яка, таким чином, стала першою харківською альпіністкою, яка піднялася на Аконкагуа.

Детальніше...