Четвер, 01 лютого 2018

Харківські легкоатлети вибороли І загальнокомандне місце

Харківські легкоатлети вибороли І загальнокомандне місцеЗ 30 січня по 01 лютого 2018 року в м. Суми проводився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2001 р.н. та молодші). В змаганнях приймали участь юні легкоатлети з 23 областей України та м. Києва. Харківська область була представлена 52 юними атлетами. В командному заліку область з сумою 786 очок виборола І загальнокомандне місце.

Детальніше...

Харківські паралімпійці-лижники здобули медалі Кубку світу

Харківські паралімпійці-лижники здобули медалі Кубку світуЗ 20 по 28 січня 2018 року в німецькому місті Оберід відбувся етап Кубку світу з лижних перегонів та біатлону, на якому харківські спортсмени вибороли чотири нагороди, в тому числі і золоту. Участь в змаганнях приймали близько 200 спортсменів з 29 країн світу. В складі збірної України виступали і харківські паралімпійці, які принесли команді 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзову медаль.

Детальніше...

Антон Коробов здобув «срібло» в Голландії

Антон Коробов здобув «срібло» в ГолландіїЗ 12 по 28 січня 2018 року в голландському місті Вейк-ан-Зее відбувся міжнародний шаховий фестиваль, на якому друге місце в турнірі «Tata Steel Challengers» посів харківський гросмейстер.

Детальніше...