Понеділок, 05 лютого 2018

Харківська область очолила рейтинг неолімпійських видів спорту в Україні

Харківщина очолила рейтинг неолімпійських видів спорту в УкраїніРейтингове оцінювання розвитку спорту в регіонах щороку проводить Міністерство молоді та спорту України. За підсумками 2017 року Харківська область вперше в історії посіла в ньому найвищу сходинку, випередивши столицю. Так, наш регіон набрав за всіма напрямками рейтингу 696115 очок. Київ набрав 663017 очок, 3 місце посіла Київська область, набравши 369011 очок.

Детальніше...

Харківські бадмінтоністи перемогли на чемпіонаті України

Харківські бадмінтоністи перемогли на чемпіонаті УкраїниЗ 1 по 4 лютого 2018 року в місті Дніпро відбувся чемпіонат України з бадмінтону серед дорослих, на якому спортсмени Харківщини завоювали 9 нагород, в тому числі 4 золоті. Участь в змаганнях приймали 113 спортсменів з семи областей країни, а за їх підсумками харків'яни вибороли золоті медалі в чотирьох категоріях з п'яти можливих, а також здобули 4 срібні та 1 бронзову медалі.

Детальніше...

Катерина Табашник дострибнула до «срібла» в Німеччині

Катерина Табашник дострибнула до «срібла» в Німеччині3 лютого в німецькому місті Карлсруе відбувся перший етап найпрестижнішої серії міжнародних легкоатлетичних турнірів у приміщенні «IAAF World Indoor Tour 2018», друге місце на якому в секторі стрибків у висоту посіла харківська спортсменка.

Детальніше...

Харківські самбісти зібрали урожай медалей на домашньому чемпіонаті України

Харківські самбісти зібрали урожай медалей на домашньому чемпіонаті України
Фото

З 2 по 4 лютого 2018 року в Харкові відбувся молодіжний чемпіонат України з боротьби самбо, на якому спортсмени Харківщини завоювали 42 медалі, в тому числі 13 золотих. Участь в чемпіонаті приймали самбісти з 24 регіонів країни, які розіграли медалі в двох вікових категоріях U-18 та U-20 в спортивному та бойовому розділі. В категорії U-18 спортсмени Харківської області завоювали 9 золотих, 4 срібні та 12 бронзових нагород. Чемпіонами в розділі спортивне самбо стали:

Детальніше...

Шість харків’ян відібралися на юніорський чемпіонат світу з шорт-треку

Шість харків’ян відібралися на юніорський чемпіонат світу з шорт-треку1 та 2 лютого 2018 року в Харкові відбувся чемпіонат України з шорт-треку серед юніорів, на якому господарі змагань здобули 1 золоту, 6 срібних та 4 бронзові нагороди.

Детальніше...

Відбувся Кубок області з козацького двобою

Харківські самбісти зібрали урожай медалей на домашньому чемпіонаті України
Фото

3 лютого 2018 року в Палаці спорту «Локомотив» пройшли змагання відкритого Кубку Харківської області з козацького двобою, які зібрали понад 550 учасників. Участь в змаганнях приймали спортсмени усіх вікових категорій від 5 років та старше з 30 клубів Харкова та області.

Детальніше...