Понеділок, 12 лютого 2018

У Харкові завершились відкриті Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана»

У Харкові завершились відкриті Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана»З 08 по 11 лютого 2017 року у місті Харків, на базі Школи вищої спортивної майстерності відбулись десяті ювілейні всеукраїнські змагання «Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана» зі стрільби з лука. У змаганнях взяло участь близько 150 спортсменів з 6 областей України.

Детальніше...

В ущилищі фізкультури і спорту піднято стяг Національного олімпійського комітету

В ущилищі фізкультури і спорту піднято стяг Національного олімпійського комітету9 лютого в ХДВУФК №1 відбувся захід, присвячений початку XXIII зимових Олімпійських ігор 2018 у південнокорейському Пхьончхані. Стяг Національного олімпійського комітету з нагоди старту «білої» Олімпіади підняла учениця 10 класу, переможець чемпіонату України з шорт-треку в жіночій естафеті, срібний та бронзовий призер в особистих дисциплінах, володар ліцензії на участь у чемпіонаті світу з шорт-треку - Зарванська Тетяна.

Детальніше...

Біатлоністи Харківщини успішно виступили на чемпіонаті України

Біатлоністи Харківщини успішно виступили на чемпіонаті УкраїниНа чемпіонаті України з біатлону, який з 6 по 10 лютого 2018 року відбувся на навчально-спортивній базі «Тисовець» у місті Сколє, Львівської області, харківські спортсмени завоювали дві золоті та одну бронзову нагороди.

Детальніше...

Тхеквондисти здобули перемоги на чемпіонаті Європи

Тхеквондисти здобули перемоги на чемпіонаті Європи
Фото

З 6 по 9 лютого 2018 року в Туреччині відбувся клубний чемпіонат Європи з олімпійського тхеквондо, на якому спортсмени Харківської області завоювали дві золоті та бронзову медалі. Участь в чемпіонаті приймали тхеквондисти з усієї Європи в трьох вікових категоріях: кадети (2004-2006 р.н.), юніори (2001-2003 р.н.) та дорослі (старше 17 років). Україну представляли 12 команд загальною чисельністю близько 90 спортсменів.

Детальніше...