Вівторок, 13 лютого 2018

Харківські паралімпійці-лижники стали володарями Кубку світу

Харківські паралімпійці-лижники стали володарями Кубку світуЗ 2 по 9 лютого у фінському місті Вуокатті відбувся заключний етап Кубку світу з лижних перегонів та біатлону, на якому спортсмени Харківської області завоювали десять нагород, в тому числі сім золотих. Участь в цьому етапі взяли близька 100 спортсменів з 12 країн світу, а за його підсумками Національна паралімпійська збірна команда України виборола 10 золотих, 10 срібних і 15 бронзових медалей, та посіла друге командне місце.

Важкоатлети Харківщини перемогли на юнацькому чемпіонаті України

Важкоатлети Харківщини перемогли на юнацькому чемпіонаті УкраїниЗ 5 по 9 лютого 2018 року в Харкові відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, на якому господарі змагань завоювали 13 медалей, в тому числі 10 золотих.