Понеділок, 19 лютого 2018

Конкурс «Краща громадська ініціатива ‘17»

Конкурс «Краща громадська ініціатива ‘17»Громадські ініціативи України» продовжують підтримувати та поширювати найкращий досвід громадських організацій та ініціативних груп, які працюють в Україні та запрошує до подачі заявок для участі у четвертому конкурсі «Краща громадська ініціатива України ‘17».

Перший старт у цьому році

ушуУ Броварах з 15 по 18 лютого відбувся Чемпіонат України з ушу серед юніорів та юнаків. В якому прийняло участь 257 спортсменів з 13 областей України та міста Києва. З цих змагань харківська команда привезла 5 золотих та 1 срібну медалі. По дві золота у різних видах спортивної програми здобули Богдан Юдін та Всеволод Панчук, одна золота медаль у Ігоря Панасенко.

Харків’янки успішно виступили на чемпіонаті України зі стрибків на акробатичній доріжці

Харків’янки успішно виступили на чемпіонаті України зі стрибків на акробатичній доріжціЗ 13 по 17 лютого 2018 року в Миколаєві відбувся чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці серед дорослих та юніорів, на якому спортсмени Харківщини завоювали чотири нагороди, в тому числі золоту.

Відбувся чемпіонат Харківської області з військово-спортивних багатоборств

багатоборстваЗ 16 по 18 лютого в спортивному залі ДЮСШ 7 відбувся чемпіонат Харківської області з військово-спортивних багатоборств розділ «бойове двоборство». Зазначені змагання є відбірковими до чемпіонату України який відбудеться 13-15 квітня в м. Харків.

Назарова та Нікітін дебютували на Олімпійських іграх

Назарова та Нікітін дебютували на Олімпійських іграх19 лютого на Олімпіаді в південнокорейському Пхьончхані в боротьбу за медалі вступили фігуристи в танцях на льоду. Україну представляв харківський дует Олександра Назарова та Максим Нікітін.

Катерина Табашник перемогла на змаганнях в Туреччині

Катерина Табашник перемогла на змаганнях в Туреччині18 лютого на міжнародних змаганнях з легкої атлетики «Кубок Стамбула», харків’янка Катерина Табашник здобула золоту медаль в секторі стрибків у висоту.

П'ятниця, 16 лютого 2018

Кікбоксери здобули медалі Кубку Європи

Кікбоксери здобули медалі Кубку ЄвропиЗ 8 по 11 лютого в хорватському місті Карловаць відбувся Кубок Європи з кікбоксингу WАKО – міжнародний турнір «Karlovac Open 2018», на якому харків’яни завоювали три нагороди. Участь в змаганнях приймали близька 2000 спортсменів з 28 країн Європи. Україну представили дев’ять кікбоксерів, в тому числі три харків’янина, які вибороли 2 золоті та 1 срібну медаль.

Юні фехтувальники успішно виступили на чемпіонаті України

Юні фехтувальники успішно виступили на чемпіонаті УкраїниЗ 9 по 11 лютого в Хмельницькому відбувся відкритий чемпіонат України з фехтування на шпагах серед кадетів, на якому спортсмени Харківської області завоювали комплект нагород. Участь в змаганнях приймали близька 200 спортсменів 2001 року народження та молодше з дев’яти областей України, а також гості з Азербайджану. За підсумками чемпіонату на рахунку шпажистів Харківщини були 1 золота, 1 срібна та 1 бронзова медалі.

Четвер, 15 лютого 2018

Юна харків’янка перемогла на чемпіонаті України з шахів

Юна харків’янка перемогла на чемпіонаті України з шахівЗ 30 січня по 11 лютого 2018 року в Чернівцях відбувся чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат до 14 років, золото та бронзу якого здобула Юлія Алексеєнко.

Харківські бійці муейтай успішно виступили на Кубку України

Харківські бійці муейтай успішно виступили на Кубку УкраїниЗ 8 по 11 лютого 2018 року в Одесі відбувся перший етап Кубку України серед дорослих з таїландського боксу муейтай , на якому харків’яни завоювали 1 золоту, 3 срібні та 3 бронзові медалі. Переможцем даного етапу Кубка в ваговій категорії до 67кг став Валерій Абраменко. Він успішно дійшов до фіналу, де переміг іншого харківського спортсмена Артема Яценко.