Четвер, 05 квітня 2018

Харківський дзюдоїст здобув бронзову нагороду на Гран-Прі в Грузії

Харківський дзюдоїст здобув бронзову нагороду на Гран-Прі в Грузії31 березня та 1 квітня 2018 року в Тбілісі відбувся турнірі серії Гран-Прі з дзюдо, бронзовим призером якого став Сергій Крівчач. На шляху до медалі Сергій здолав суперників з Польщі, Німеччини та Грузії, але у півфінал поступився представнику Португалії АнріЕгутідзе, який в підсумку став срібним призером.

Сергій Горсков – віце-чемпіон Європи з боксу U22

Сергій Горсков – віце-чемпіон Європи з боксу U22З 24 березня по 1 квітня 2018 року в Румунії відбувся чемпіонат Європи з боксу у віковій категорії до 22 років, срібним призером якого став харківський спортсмен. На шляху до медалі в ваговій категорії до 91кг Сергій здолав суперників з Польщі, Болгарії та Хорватії. В поєдинку за «золото» харків’янин поступився 0:5 росіянину Мусліму Гаджімагомедову, який є срібним призером чемпіонату Європи серед чоловіків 2017 року, що відбувся у Харкові.

Анна Ушеніна посіла четверте місце чемпіонату Європи з шахів

Анна Ушеніна посіла четверте місце чемпіонату Європи з шахівЗ 30 березня по 1 квітня в столиці Грузії місті Тбілісі відбувся чемпіонат Європи серед жінок з шахів в швидкій та блискавичній грі, в кроці від медалі якого в рапіді (швидка гра) зупинилася харківська спортсменка. В змаганнях з рапіду за підсумками 11-ти турів відразу п’ять спортсменок набрали по вісім очок. За додатковими показниками харків’янка Анна Ушеніна поступилася трьом суперницям, та посіла четверте місце.

В Одесі пройшов чемпіонат України з таїландського боксу

В Одесі пройшов чемпіонат України з таїландського боксуЗ 28 березня по 1 квітня 2018 року пройшов чемпіонат України з таїландського боксу в місті Одеса. У ньому взяли участь 19 команд з 19 областей України. Всього, в поєдинках взяли участь 271 спортсмен. Харківська область посіла третє командне місце серед дорослих. У особистому заліку: