Четвер, 12 квітня 2018

Спортсмены Харьковщины завоевали свыше тридцати медалей на чемпионате Украины по маунтинбайку

В Ужгороде почти на две недели растянулся чемпионат Украины по маунтинбайку, в котором в четырех возрастных категориях участники определили победителей и призеров в шести дисциплинах - индивидуальной гонке на время, кросс-кантри на малом круге, парной гонке, индивидуальной гонке в гору, эстафете и кросс-кантри на большом круге.

Харків'яни перемогли на Кубку світу з акробатичного рок-н-ролу

Харків'яни перемогли на Кубку світу з акробатичного рок-н-ролу7 квітня в місті Бурк-ан-Брес, Франція, відбувся етап Кубку світу з акробатичного рок-н-ролу, золоту медаль якого здобув харківський дует Олександр Цвєтков та Кіра Грохова. У турнірі приймали участь понад 400 спортсменів з 17 країн. В категорії "ювенали" переможцями стали вихованці харківського спортивного клубу "Сенат"Олександр Цвєтков і Кіра Грохова.

Харківський дзюдоїст здобув "бронзу" Кубку Європи

Харківський дзюдоїст здобув "бронзу" Кубку Європи7 квітня 2018 року на етапі Кубку Європи в Хорватії бронзовим призером в ваговій категорії до 81кг став Артем Харченко. Харків'янин стартував з перемоги над суперником з Угорщини, але в наступній схватці поступився представнику Сербії, та втратив шанс потрапити у фінал.