Понеділок, 16 квітня 2018

Харківські самбісти здобули перемоги на чемпіонаті Європи

Харківські самбісти здобули перемоги на чемпіонаті ЄвропиЗ 13 по 15 квітня в столиці Чехії відбувся молодіжний чемпіонат Європи з самбо, на якому харківські борці завоювали вісім нагород, в тому числі дві золоті. Медалі чемпіонату були розіграні в двох вікових категоріях: серед спортсменів до 18 років (юнаки та дівчата) і до 20 років (юніори та юніорки). За підсумками змагань харків'яни вибороли 2 золоті, 1 срібну та 5 бронзових нагород.

Рейтинг світового тенісу

Рейтинг світового тенісуУ понеділок, 16 квітня, оприлюднені оновлені рейтинги WTA та АТР. Найкраща тенісистка України, харків'янка Еліна Світоліна зберегла 4-ту позицію. До вашої уваги рейтинг WTA від 16 квітня 2018 року:

Харківські спортсмени здобули «бронзу» чемпіонату Європи зі стрибків на батуті

Харківські спортсмени здобули «бронзу» чемпіонату Європи зі стрибків на батутіЗ 12 по 15 квітня в азербайджанському Баку відбулася європейська першість зі стрибків на батуті 2018 року. Харківська спортсменка Наталія Москвина у парі зі Світланою Мальковою здобула бронзову нагороду на чемпіонаті Європи зі стрибків на батуті у синхроні.