Вівторок, 17 квітня 2018

Харківська тенісистка здобула трофей в Тунісі

Харківська тенісистка здобула трофей в ТунісіЗ 9 по 15 квітня в Тунісі відбувся міжнародний тенісний турнір ITF «NanaTrophy», перемогу на якому в парному розряді здобула Марина Чернишова. Харків’янка грала в дуеті з австралійкою Сіон Мендес. На шляху до фіналу вони успішно пройшли три раунди, а в головному матчі за трофей з рахунком 7:6, 6:4 здолали росіянку АмінуАншба та представницю Італії АнастасіюГримальську.

Детальніше...

В Харкові відбувся міжнародний жіночий хокейний турнір

В Харкові відбувся міжнародний жіночий хокейний турнір
Фото

«Харківські пантери» здобули срібні нагороди першого міжнародного жіночого хокейного турніру «TheKharkivInvitational», який з 12 по 14 квітня 2018 року пройшов арені «Салтівський лід». Участь в турнірі приймали три українські команди:«Харківські пантери», «Дніпровські Білки», ще одна харківська команда «СМК», а також гості з США ХК «Ягуари» зі штату Нью-Джерсі.

Детальніше...

Ірина Попова перемогла в велогонці у Словаччині

Ірина Попова перемогла в велогонці у Словаччині15 та 16 квітня 2018 року в словацькому місті Турчьянске-Тепліце відбулася рейтинговв велогонка другої категорії з крос-кантрі «Slovak Cup-2018», золоту медаль якої здобула харківська спортсменка. Ірина Попова перемогла в жіночій елітної категорії з результатом 1:30:10.5. КатаржинуСолус-Міскович з Польщі, яка посіла друге місце, підопічна Заслуженого тренера України Романа Коробова випередила на 9.8 секунди.

Детальніше...

«Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

«Потяг Єднання України «Труханівська Січ»
Фото

З метою сприяння консолідації суспільства, піднесення патріотичного духу громадян, розвитку волонтерського руху, активізації міжрегіонального співробітництва, зокрема з реалізації культурних, освітніх та інформаційних проектів, спрямованих на налагодження діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави у справі розбудови в Україні 13 квітня до Харкова прибув Потяг Єднання України «Труханівська Січ».

Детальніше...