квітня 2018

Понеділок, 30 квітня 2018

Харківський «Локомотив» став віце-чемпіоном України з волейболу

Харківський «Локомотив» став віце-чемпіоном України з волейболуУ фінальній грі, яка відбулась у Харкові 29 квітня, наші земляки поступилися суперникам зі Львова - «Барком-Кажани», які вперше виграли чемпіонат України. Підсумковий рахунок матчу «Локомотив» (Харків) - «Барком-Кажани» (Львів) - 1: 3 (23:25 25:18, 19:25, 19:25). Харків'яни четвертий раз у своїй історії завоювали срібні нагороди чемпіонату України.

П'ятниця, 27 квітня 2018

Юні велосипедисти Харківщини завоювали медалі чемпіонату України

Юні велосипедисти Харківщини завоювали медалі чемпіонату УкраїниЗ 17 по 22 квітня 2018 року у Львові відбувся чемпіонат України з велоспорту на треку серед юніорів та юнаків, на якому збірна Харківської області завоювала 22 золоті, 9 срібних та 6 бронзових нагород. Найбільшу кількість перемог в юніорській категорії здобув Владислав Денисенко. Він став чемпіоном на гіті 1000 метрів з місця, кейрині, спринті, а також разом з іншими харків’янами Богданом Данильчуком та Михайлом-Ярославом Дудко в командному спринті.

Харківські лучники з медалями повернулися з Нової Каховки

Харківські лучники з медалями повернулися з Нової КаховкиЗ 19 по 23 квітня 2018 року в місті Нова Каховка, Херсонської області, відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед спортивних шкіл, клубів та ШВСМ, на якому харків’яни здобули шість нагород. За підсумками змагань на рахунку лучників Харківщини були 1 золота, 4 срібні та 1 бронзова медаль. З них одну золоту та двісрібні харків’яни здобули в стрільбі з класичного лука.

Середа, 25 квітня 2018

У Харкові відбулись змагання зі спортивної боротьби APRIL WRESTLING GAMES – 2018

У Харкові відбулись змагання зі спортивної боротьби APRIL WRESTLING GAMES – 201815 квітня у м. Харкові відбулись змагання зі спортивної боротьби серед молодших юнаків та дівчат.

Юні харків’янки перемогли на чемпіонаті України з бадмінтону

Юні харків’янки перемогли на чемпіонаті України з бадмінтонуЗ 19 по 22 квітня 2018 року в місті Дніпро відбувся командний чемпіонат України з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2007 року народження. В змагання приймали участь 28 команд з п’яти областей та Києва. В змаганнях серед дівчат переможно виступила команда «Харків-1», яка виграла усі свої матчі з рахунком 5:0. До складу команди увійшли Анастасія Алімова, Раія Альмалальха, Анастасія Бірюковська, Олександра Боцман та Дар’я Кошечкіна.

Харківський боксер здобув чергову перемогу на професійному ринзі

Харківський боксер здобув чергову перемогу на професійному ринзі21 квітня в Берліні відбувся вечір боксу, в одному з поєдинків якого переміг харків’янин Роман Шкарупа. 39-річний Роман Шкарупа(28-7-2, 12 КО) зустрівся на ринзі з молодшим за нього на 13 років німцем ЕлвісомХетемі, який до цього не знав поразок, та мав десять перемог, вісім з яких нокаутом.

Вівторок, 24 квітня 2018

У Дніпрі відбувся чемпіонат України зі змішаних єдиноборств

У Дніпрі відбувся чемпіонат України зі змішаних єдиноборств20-22 квітня у м. Дніпро відбувся чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА. У змаганнях прийняли участь більш 200 учасників з 19 регіонів України. Вперше в історії ММА України Харківська область посіла перше загальнокомандне місце!

Серед харків’ян – два чемпіона України з ушу

Серед харків’ян – два чемпіона України з ушу20 – 22 квітня у місті Бровари Київської області відбувся Чемпіонат України з УШУ (таолу) серед дорослих. У цьому заході прийняло участь понад 120 спортсменів з 11 регіонів України, міста Києва та команда спортсменів Республіки Білорусь. Збірна команда Харківської області у складі 8 чоловік здобула на цих змаганнях 8 медалей – 2 золота, 3 срібла та 3 бронзи.

В Кракове состоялся этап Кубка мира по акробатическому рок-н-роллу

В Кракове состоялся этап Кубка Мира по акробатическому рок-н-роллуХарьковчане на высоком уровне представили страну на этапе Кубка Мира по акробатическому рок-н-роллу, который состоялся 21 апреля 2018 года в Кракове (Польша). В турнире приняло участие более 500 спортсменов из 18 стран мира. Сборную команду Украины представляли спортсмены из Харькова.

Понеділок, 23 квітня 2018

В Одесі відбувся чемпіонат України з французького боксу Сават

В Одесі відбувся чемпіонат України з французького боксу СаватЗ 19 по 22 квітня в Одесі відбувся чемпіонат України з французького боксу Сават. Збірна Харківської області була представлена; КДЮСШ 6, ск Владібор, ск Атлант, ск ХАІ, ск Тайфун - Балаклія, Обласний Дюсш Колос і складалася з 34 спортсменів всіх вікових груп: дорослі, юніори, кадети, юноші. У загальнокомандному заліку Харківяни посіли 2 місце , поступившись одеситам, третє місце у представників Запорізької області.