Середа, 02 травня 2018

Чемпіонат Європи з Козацького Двобою

Чемпіонат Європи з Козацького Двобою
Фото

З 27 по 29 квітня у Харкові пройшов Чемпіонат Європи з Козацького Двобою, у якому взяли участь 550 спортсменів з 10 країн Європи. На параді відкриття Бабічев Анатолій Валерійович, заступник голови обласної державної адміністрації, привітав всіх учасників змагання від імені голови обласної державної адміністрації Харківської області Світличної Юлії Олександрівни.

Детальніше...

Семінар-тренінг «Пласт. Від істоків до сучасності»

Семінар-тренінг «Пласт. Від істоків до сучасності»
Фото

З 28 по 29 квітня в Харкові пройшов семінар-тренінг «Пласт. Від істоків до сучасності», метою якого стало об’єднання зусиль громадських організацій та державних установ спрямованих популяризацію національно-патріотичного виховання у молодіжному середовищі та формування свідомих громадян своєї країни.

Детальніше...

Обласна акція «Молодь і закон. Прозорість. Толерантність. Захист»

Обласна акція «Молодь і закон. Прозорість. Толерантність. Захист»
Фото

27 травня в рамках обласної акції «Молодь і закон. Прозорість. Толерантність. Захист» на території Харківського національного університету внутрішніх справ МВС України пройшов Квест «Пошуки скарбів науки».

Детальніше...

Харківська легкоатлетка перемогла на чемпіонаті України

Харківська легкоатлетка перемогла на чемпіонаті України29 квітня 2018 року у Вінниці відбувся командний чемпіонат України з бігу на 10000 метрів, на якому першою в змаганнях серед молоді була Марина Немченко. Участь в змаганнях приймали спортсмени трьох вікових категорій (дорослі, молодь та юніори) з 21 регіону України.

Детальніше...

На харківському марафоні встановлено новий рекорд

На харківському марафоні встановлено новий рекорд29 квітня 2018 року у Харкові відбувся V міжнародний марафон, який зібрав понад 10000 прихильників бігу та професійних спортсменів з 25 країн світу. Кожен учасник зміг вибрати собі дистанцію по силам - 4.2 км, 10 км, 42 км, та позмагатися в командних естафетах - 2х21.1 км та 4х10.55 км.

Детальніше...

Харківські фехтувальники – переможці чемпіонату України

Харківські фехтувальники – переможці чемпіонату УкраїниЗ 22 по 28 квітня 2018 року в Києві відбувся чемпіонат України з фехтування серед дорослих, на якому спортсмени Харківської області здобули золоту та срібну медалі. Успішно на даному чемпіонаті харків'яни виступили в фехтуванні на шпагах серед чоловіків, здобувши перемогу в командних змаганнях та срібну нагороду в особистому.

Детальніше...