Четвер, 03 травня 2018

У Харкові відбудуться Відкриті всеукраїнські змагання зі стрільби з лука

У Харкові відбудуться Відкриті всеукраїнські змагання зі стрільби з лукаЗ 10 по 13 травня 2018 року на спортивній базі «Харківської міської СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар» відбудуться Відкриті всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Кубок Харківського міського голови». В змаганнях візьмуть участь більше 100 спортсменів з 6 областей України. Головний суддя змагань - суддя національної категорії Ксенофонтов Олександр Олексійович.

Детальніше...

У Дніпрі відбувся Відкритий Чемпіонат України з карате

У Дніпрі відбувся Відкритий Чемпіонат України з карате21-22 квітня 2018 року на базі спорткомплексу «Олимп +» у місті Дніпро відбувся Відкритий Чемпіонат України з карате JKS. Участь у турнірі прийняли більш 400 спортсменів з Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Житомирської, Запоріжської, Луганської, Сумської, Харковської області, а також Республіки Грузії та Республіки Беларусь.

Детальніше...

В Дергачевском районе открыта новая секция велоспорта

В Дергачевском районе открыта новая секция велоспортаВ поселке Слатино Дергачевского района на базе местного учебно-воспитательного комплекса (директор Н.В. Скрипка) заработала секция велосипедного спорта. Ее создание стало возможным благодаря совместным усилиям Управления по делам семьи и молодежи Харьковской ОГА (начальник В.В. Кириленко) и Федерации Велосипедистов Харьковской области (президент А. Н. Заярин).

Детальніше...

Харківські бадмінтоністки перемогли у Хорватії

Харківські бадмінтоністки перемогли у ХорватіїЗ 26 по 29 квітня 2018 року в хорватському місті Дубровник відбувся міжнародний турнір з бадмінтону серед юніорів, перше місце на якому в парній жіночій категорії посіли Анастасія Прозорова і Валерія Рудакова. На шляху до фіналу харків'янки обіграли суперниць з Угорщини (21:12, 21:18), Швеції (21:9, 21:14), Англії (20:22, 22:20, 21:14).

Детальніше...

Обласна Спартакіада серед допризовної молоді

Обласна Спартакіада серед допризовної молодіЗ 26 по 28 квітня 2018 року Комунальна установа Харківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації на базі Харківського Національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба, було проведено обласну Спартакіаду серед допризовної молоді.

Детальніше...