Понеділок, 07 травня 2018

Харківські ватерполістки – чемпіонки України

Харківські ватерполістки – чемпіонки УкраїниЗ 3 по 5 травня 2018 року в харківському басейні НТУ «ХПІ» відбувся фінальний тур чемпіонату України з водного поло серед жінок. Збірна команда Харківської області «ШВСМ-ХПІ» оформила золоті медалі ще в перший день триденного протистояння, вигравши з рахунком 4:2 у команди з Дніпра.

Успіх харківських дзюдоїстів

Успіх харківських дзюдоїстівСпортсмени Харківщини завоювали чотири медалі молодіжного чемпіонату України, який 4 та 5 травня відбувся в мсті Дніпро. Участь взяли близько300 спортсменів віком до 23 років з 22 регіонів України. За підсумками змагань на рахунку харків’ян були 1 золота, 1 срібна та 2 бронзові медалі.

Марина Немченко виграла півмарафон в Німеччині

Марина Немченко виграла півмарафон в Німеччині6 травня 2018 року в німецькому місті Майнц відбувся марафон «GutenbergMarathonMainz», перемогу на якому в півмарафонській дистанції здобула харківська легкоатлетка. В змаганнях серед жінок на фініші Марина показала результат 1:16:49, та більш ніж на шість хвилин випередила найближчу суперницю німку Катарину Мац.