Четвер, 10 травня 2018

Тетяна Вернигор – переможниця чемпіонату України з півмарафону

Тетяна Вернигор – переможниця чемпіонату України з півмарафону6 травня 2018 року в місті Ковель, Волинської області, відбувся чемпіонатУкраїни з півмарафону, на якому харківські легкоатлетки завоювали золоту та бронзову нагороди. Тетяна перемогла в змаганнях серед жінок, показав на фініші результат 1:18:10. Суперницю з Рівненської області Віту Потерюк, яка посіла друге місце, вона обігнала на 30 секунд. Бронзову нагороди виборола також харків’янка Наталія Батрак, яка пробігла дистанцію 21.0975км за 1:18:53.

Детальніше...

Харківські спортсмени повернулися з медалями Всесвітньої Гімназіади

Харківські спортсмени повернулися з медалями Всесвітньої ГімназіадиЗ 2 по 9 травня 2018 року в Марокко відбулася ХVІІ Всесвітня літня Гімназіада, перше місце в медальному заліку якої посіли юні українські спортсмени, завоював 112 нагород.

Детальніше...

Андрій Винокуров переміг на змаганнях в Чехії

Андрій Винокуров переміг на змаганнях в Чехії4 та 5 травня 2018 року в Чехії відбувся традиційний рейтинговий турнір другої категорії з велоспорту на треку «GPCzechCyclingFederation», перше місце на якому посів харківський спортсмен. Андрій переміг в чоловічому спринті. В фіналі він обігнав чеського спортсмена Мартіна Чечмана. Дана перемога крім золотої медалі принесла Винокурову 100 рейтингових очок.

Детальніше...