червня 2018

Понеділок, 25 червня 2018

У Одесі пройшов етап Кубка України зі стендової стрільби

У Одесі пройшов етап Кубка України зі стендової стрільбиЗ 21 по 24 червня у м. Одесі пройшов ІІІ етап Кубка України зі стендової стрільби. Серед юніорів у вправі «круглий стенд» І місце виборов Фролов Олександр та вперше виконав норматив КМС. Богдан Щеглов у цій же вправі посів 5 місце.

Харківські ватерполісти – володарі Кубку України

Харківські ватерполісти – володарі Кубку України23 та 24 червня у Львові відбулася фінальна частина Кубку України з водного поло 2018 року серед чоловічих команд, на якому перше та третє місце посіли харківські команди. Володарем Кубку цього року стала збірна команда Харківської області. В півфіналі харків’яни з рахунком 18:4 розгромили ВК «Маріуполь», а у фінальний грі за трофей впевнено обіграли чемпіонів України львівське «Динамо» з рахунком 12:7.

Харківський дзюдоїст здобув «бронзу» Кубка Європи

Харківський дзюдоїст здобув «бронзу» Кубка Європи23 та 24 червня 2018 року в словенському Подчетртеку відбувся Кубок Європи з дзюдо, бронзовим призером якого став Олександр Міндила. Участь в змаганнях приймали 420 спортсменів з 27 країн світу. Україну представляли 32 дзюдоїста, серед яких були і харків’яни.

Два срібла чемпіонату України

Два срібла чемпіонату України23 та 24 червня 2018 року в Черкасах відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби, на якому спортсмени Харківської області завоювали срібні нагороди. Друге місце в ваговій категорії до 87кг посів Семен Новіков. Харків’янин успішно дійшов до фіналу, але в поєдинку за золоту медаль поступився киянину Жану Беленюку.

У Кропивницькому пройшов чемпіонат України з легкої атлетики

У Кропивницькому пройшов чемпіонат України з легкої атлетикиЗ 21 по 23 червня 2018 року у м. Кропивницькому пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. У змаганнях приймали участь легкоатлети з 23 областей України та м. Києва. Харківська область була представлена 24 атлетами. У командному заліку збірна області посіла III загальнокомандне місце. Легкоатлети області завоювали 6 золотих, 4 срібних та 1 бронзову медалі.

Очередная победа харьковских спортсменов

Очередная победа харьковских спортсменовОчередная победа харьковских спортсменов на 4 этапе Кубка Мира по акробатическому рок-н-роллу, который состоялся 23-24 июня 2018 года в г. Зеленая Гура (Польша). Харьковчане стали Чемпионами Европы, финалистами в категории "Ювеналы", "Юниоры".

Неділя, 24 червня 2018

Команда Харківської міської ради перемогла на турнірі до Дня Конституції

24 червня 2018 року в харківській Школі вищої спортивної майстерності відбувся традиційний турнір з футзалу, присвячений Дню Конституції України. Участь у цьогорічних змаганнях приймали чотири команди – держслужбовців Харківської обласної державної адміністрації, депутатів місцевих рад області, службовців Харківської міської ради та ветеранів АТО. Команди провели кваліфікаційні матчі, а потім розіграли призові місця.

Субота, 23 червня 2018

Харківський волейболіст-паралімпієць переміг на турнірі в Нідерландах

Харківський волейболіст-паралімпієць переміг на турнірі в НідерландахЗ 14 по 18 червня 2018 року в голландському місті Ассен відбувся міжнародний турнір з паралімпійського волейболу, на якому золоті медалі в змаганнях серед чоловічих команд завоювала збірна України.

Харківські боксери здобули медалі у Кропивницькому

Харківські боксери здобули медалі у КропивницькомуЗ 11 по 17 червня 2018 року в місті Кропивницький відбувся Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Віктора Звєрєва, на якому збірна команда Харківської області завоювали чотири нагороди, в тому числі золоту.