серпня 2018

Четвер, 16 серпня 2018

З медалями з Румунії

З медалями з Румунії11 та 12 серпня 2018 року в румунському місті Клуж-Напока відбувся Кубок Європи з дзюдо серед юніорів, на якому харківські борці завоювали срібну та бронзову медалі. Срібло в ваговій категорії до 100кг здобув харків'янин Євген Вегера. На шляху до фіналу він здолав суперника з Румунії, а також свого співвітчизника Аслана Куразова з Запоріжжя, але в схватці за «золото» поступився борцю з Грузії Заурі Кенчадзе.

Андрій Винокуров переміг на велогонці у Львові

Андрій Винокуров переміг на велогонці у ЛьвовіХарківські велогонщики завоювали 2 золоті та 1 бронзову медалі на міжнародних рейтингових змаганнях другої категорії з велоспорту на треку «Відкритий Кубок Львова», які відбулися з 11 по 13 серпня. Переможний дубль оформив Андрій Винокуров. У спринті харків’янин успішно дійшов до фіналу, де не дав шансів литовцю Сваюносу Йонаускасу.

Середа, 15 серпня 2018

Харківські важкоатлети перемогли на чемпіонаті України

Харківські важкоатлети перемогли на чемпіонаті УкраїниЗ 7 по 11 серпня 2018 року в місті, Коломия, Івано-Франківської області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років, на якому збірна Харківської області завоювала 10 нагород.
Участь в чемпіонаті приймали понад 200 спортсменів з усієї країни, а за його підсумками на рахунку харківських важкоатлетів були 6 золотих, 2 срібні та 2 бронзові медалі.

Харків’яни перемогли на чемпіонаті Європи з шашок

Харків’яни перемогли на чемпіонаті Європи з шашокЗ 1 по 9 серпня 2018 року в столиці Литві місті Вільнюс відбувся молодіжний чемпіонат Європи з шашок-100, на якому представники Харківської області завоювали дві золоті нагороди. Участь в змаганнях приймали близько 300 шахістів з 16 країн світу. Україну представляли 20 спортсменів, які завоювали 3 золоті та 2 срібні нагороди. З них дві золоті були на рахунку харків’ян.

Вівторок, 14 серпня 2018

ЖФК «Житлобуд-1» вийшов до плей-офф жіночої Ліги чемпіонів

З 7 по 13 серпня 2018 року в Харкові відбулися матчі жіночої Ліги чемпіонів УЄФА в групі F, переможцем якої став харківський клуб. ЖФК «Житлобуд-1», який вдома приймав груповий раунд, стартував з розгромної перемоги 8:0 над мальтійським клубом «Біркіркара», а в наступному матчі також впевнено переграв з рахунком 5:2 уельський «КардіффМет».

Юні бадмінтоністи змагалися у Харкові за медалі чемпіонату України

Юні бадмінтоністи змагалися у Харкові за медалі чемпіонату УкраїниЗ 10 по 12 серпня в харківському Палаці спорту «Локомотив» відбувся чемпіонат України з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2001 року народження, на якому господарі майданчиків завоювали дві нагороди.

Харківські боксери успішно виступили на чемпіонаті України

Харківські боксери успішно виступили на чемпіонаті УкраїниЗ 7 по 12 липня 2018 року в Кропивницькому відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів, на якому спортсмени Харківщини завоювали п’ять медалей. Участь в змаганнях приймали боксери з усіх регіонів України, а за їх підсумками збірна Харківської області здобула 1 золоту, 2 срібні та 2 бронзові нагороди.

Понеділок, 13 серпня 2018

Ірина Попова – поза конкуренцією на баготоденці в Туреччині

Ірина Попова – поза конкуренцією на баготоденці в ТуреччиніХарків’янка Ірина Попова виграла міжнародну рейтингову багатоденну гонку з велоспорту маунтенбайк «Yenice MTB Cup», яка з 10 по 12 серпня відбулася в Туреччині. На старті змагань підопічна Заслуженого тренера України Романа Коробова перемогла в марафоні на 48 км, а потім успішно подолала й наступні етапи, здобув перемогу в гонці на час та в крос-кантрі.

П'ятниця, 10 серпня 2018

Майстрині синхронного плавання з тріумфом повернулися з Євро

Майстрині синхронного плавання з тріумфомповернулися з Євро

9 серпня 2018 року в аеропорту Харкова відбулася урочиста зустріч збірної команди України з синхронного плавання, яка завоювала на чемпіонаті Європи сім нагород, в тому числі золоту.

Четвер, 09 серпня 2018

Юні харків’яни – переможці чемпіонату України з велоспорту на шосе

Юні харків’яни – переможці чемпіонату України з велоспорту на шосеВалентин Кабашнийта Софія Трубчанінова посіли перші місця за підсумками трьох етапів юнацького чемпіонату України з велоспорту на шосе в гонці критеріум.