Вівторок, 02 жовтня 2018

Харківські тенісистки – срібні призерки юніорського Кубка світу

Харківські тенісистки – срібні призерки юніорського Кубка світуЗ 25 по 30 вересня 2018 року в Угорщині відбулися фінальні матчіКубку Федерації з тенісу в віковій категорії до 16 років, фіналістом якого стала збірна України. Українська команда, до складу якої увійшли юні харківські тенісистки Дар’я Лопатецька, Любов Костенко таКатерина Рублевська, успішно подолала груповий етап, вигравши матчі у збірних Іспанії, Марокко та Австралії.

Біатлоністи Харківщини з медалями повернулися з чемпіонату України

Біатлоністи Харківщини з медалями повернулися з чемпіонату УкраїниЗ 22 по 26 вересня 2018 року в Чернігові відбувся чемпіонат України з літнього біатлону, призерами якого стали харків’яни Олександр Пономаренко та Ольга Абрамова. Срібну медаль в чоловічому мас-старті завоював Олександр Пономаренко. Від Дениса Насико з Сумської області, який з результатом 27:39.9 фінішував першим, харків’янин відстав на 25 сек.