Середа, 03 жовтня 2018

Юні акробатки успішно виступили на Кубку України

Юні акробатки успішно виступили на Кубку УкраїниЗ 18 по 23 вересня 2018 року в Миколаєві відбувся Кубок України зі стрибків на акробатичній доріжці, на якому збірна Харківської області завоювала 2 золоті та 2 бронзові нагороди. Найбільш успішно виступила Софія Теплухіна, яка здобула три нагороди в особистих змаганнях та одну в командних. Софія перемогла у другій вправі, а також разом з іншими харків’янками Олександрою Каракуцею та Русланою Кваченко завоювала золоту медаль в командних змаганнях.

Харківські велогонщиці переможно виступили в Туреччині

Харківські велогонщиці переможно виступили в ТуреччиніІрина Попова і Мар’я Шерстюк посіли перше та друге місце на міжнародному рейтинговомутурнірі з велоспорту маунтінбайк«Salcano MTB Cup», який 29 та 30 вересня відбувся в Стамбулі.