жовтня 2018

Вівторок, 30 жовтня 2018

Пішла з життя Кожух Ніна Федорівна

Пішла з життя Кожух Ніна Федорівна29 жовтня 2018 року у віці 73 років пішла з життя Кожух Ніна Федорівна – Заслужений тренер України з плавання, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, кавалер ордена княгині Ольги І, ІІ та ІІІ ступеня.

Усе своє життя Ніна Федорівна присвятила розвитку плавання у Харківський області та Україні. За період роботи Кожух Ніною Федорівною разом з Кожухом Олександром Омеляновичем підготовлені чотириразова чемпіонка Олімпійських ігор з плавання Яна Клочкова, бронзові призери ХVІІІ і ХХІІ Олімпійських ігор Тетяна Дев’ятова та Володимир Долгов, переможці кубків та чемпіонатів Європи, багаторазові чемпіони та рекордсмени СРСР та України Людмила Баркалова, Наталя Попова, Людмила Крутакова, Олександр Маначинський, Юрій Вереітінов та багато інших.

Ніна Федорівна користувалася безперечним авторитетом та повагою серед колег, її цінували як висококваліфікованого фахівця, вона була душею та серцем плавання України.

Смерть Ніни Федорівни – це дуже велика втрата для вітчизняного спорту.

Харківські легкоатлети завоювали медалі на чемпіонаті України з кросу

Харківські легкоатлети завоювали медалі на чемпіонаті України з кросуЗ 25 по 27 жовтня 2018 року в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, на якому збірна Харківської області завоювала 1 золоту, 1 срібну та 3 бронзові нагороди.

Харківські бадмінтоністи перемогли на етапі Кубка Європи

Харківські бадмінтоністи перемогли на етапі Кубка ЄвропиЗ 24 по 27 жовтня в Ізраїлі відбувся етап Кубка Європи з бадмінтону міжнародний турнір «HatzorInternational 2018», на якому харків’яни завоювали золоту та бронзову нагороди.

Понеділок, 29 жовтня 2018

Відбулася Спартакіада області з настільного тенісу

7 жовтня 2018 року в Харкові проходили змагання з настільного тенісу в рамках Спартакіади серед районів області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, переможцями яких стали команди Зміївського та Сахновщинського районів, а також команда Роганської ОТГ.

Харківський, Шевченківський та Зачепилівський райони – переможці Спартакіади з шахів

27 жовтня 2018 року в Харкові відбулися змагання з шахів в рамках Спартакіади області серед районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад. Участь в змаганнях прияли 32 команди з різних куточків Харківщини, які були розділені на три групи.

Харків’янка перемогла на чемпіонаті світу з паралімпійського настільного тенісу

Харків’янка перемогла на чемпіонаті світу з паралімпійського настільного тенісуЗ 17 по 21 жовтня 2018 року в Словенії відбувся індивідуальний чемпіонат світу з настільного тенісу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та порушеннями розумового та фізичного розвитку, золоту медальякого здобула Марина Литовченко.

Юна шахістка з Харкова здобула медаль чемпіонату світу

Юна шахістка з Харкова здобула медаль чемпіонату світуЗ 17 по 30 жовтня 2018 року в Греції відбувається чемпіонат світу з шахів серед юнаків та дівчат у вікових категоріях до 14, до 16 та до 18 років, бронзову медаль якого в рапіді здобула харків’янка Марія Бердник.
На чемпіонаті вже завершилися змагання з швидких та блискавичних шахів.

«Олімп» чотирнадцятиразовий чемпіон України з регбі

ячсХарківський регбійний клуб «Олімп» обіграв в останньому турі чемпіонату України з регбі-15 львівський «Сокіл» з рахунком 83:0, таким чином офіційно оформивши чотирнадцяте чемпіонство за підсумками турніру.

Еліна Світоліна перемогла на Підсумковому турнірі WTA

Еліна Світоліна перемогла на Підсумковому турнірі WTAЗ 21 по 28 жовтня в Сінгапурі відбувся Підсумковий турнір Жіночої тенісної асоціації (WTA), участь в якому приймали вісім найкращих за рейтингом тенісисток світу.

П'ятниця, 26 жовтня 2018

Харків'янин завоював срібну медаль на «Іграх нескорених»

Харків'янин завоював срібну медаль на «Іграх нескорених»У стрибках у довжину Василь Омельченко показав результат 5,43 метра. Це дозволило йому зайняти друге місце у турнірній таблиці. Варто зазначити, що сьогодні Василя Омельченка чекає забіг на 400 метрів. Вчора спортсмен показав кращий результат на кваліфікації (54,1 секунди) та очолив рейтинг.