Четвер, 01 листопада 2018

Харківські борці успішно виступили на домашньому чемпіонаті України

З 27 по 29 жовтня 2018 року в харківській ШВСМ відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів, на якому господарі змагань завоювали шість медалей, в тому числі і золоту. Участь в змаганнях приймали 278 борців з 20 регіонів країни, а за їх підсумками збірна Харківської області виборола 1 золоту, 2 срібніта 3 бронзові нагороди.

Юні стрибуни у воду здобули медалі міжнародного турніру

Юні стрибуни у воду здобули медалі міжнародного турніруЗ 23 по 28 жовтня 2018 року в Києві відбувся міжнародний турнір зі стрибків у воду «Кубок ЛІКО» в вікових групах «В», «С» та «D», на якому харківські спортсмени завоювали шість нагород. Участь в змаганнях приймали представники восьми областей України, а також гості з Білорусії, Грузії та Хорватії. За підсумками турніру харків’яни вибороли 3 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

Паралімпійці Харківщини успішно виступили на чемпіонаті світу з армспорту

Паралімпійці Харківщини успішно виступили на чемпіонаті світу з армспортуЗ 12 жовтня по 19 жовтня 2018 рокув Туреччині відбувся чемпіонат світу з армспорту серед спортсменів з вадами зору та ураженням опорно-рухового апарату, на якому харків’яни здобули вісім медалей. Участь в змаганнях приймали паралімпійці з 45 країн світу. Україну представляли 23 спортсмена, які завоювали 6 золотих,13 срібних та 11 бронзових нагород. З них 1 золота, 7 срібних та 1 бронзовабули на рахунку харківських армрестлерів.