Понеділок, 05 листопада 2018

У Харкові зіграли гранди українського футболу

3 листопада 2018 року харківський стадіон «Металіст» приймав центральний матч 14-го туру прем’єр ліги чемпіонату України з футболу, в якому донецький «Шахтар» з рахунком 2:1 переміг київське «Динамо». Першими відкрили рахунок кияни. На 44-ій хвилині влучний удар Миколи Шапаренко, дозволив динамівцям піти на перерву з мінімальною перевагою.

Юні сумоїсти Харківщини здобули медалі чемпіонату Європи

Юні сумоїсти Харківщини здобули медалі чемпіонату ЄвропиЗ 26 по 28 жовтня 2018 року в Естонії відбувся юнацький чемпіонат Європи з боротьби сумо, на якому харків’яни завоювали 1 золоту, 2 срібні та 2 бронзові нагороди. Чемпіоном Європи став Ярослав Гамов, який в складі збірної України посів перше місце в командних змаганнях серед юнаків до 14 років. Також на рахунку Ярослава була срібна медаль в особистих змаганнях в ваговій категорії понад 70кг.

Трековики Харківщини зібрали врожай медалей у Львові

Трековики Харківщини зібрали врожай медалей у ЛьвовіЗ 24 по 29 жовтня у Львові відбувся осінній чемпіонат України з велоспорту на треку в олімпійських та неолімпійських видах програми, на якому збірна Харківської області завоювала 30 нагород. Змагання зібрали близька 250 спортсменів з різних областей країни. Харківські велогонщики вибороли на львівському треку 15 золотих, 6 срібних та 9 бронзових нагород. Переможцями та призерами змагань стали:

Харківські самбісти переможно виступили на чемпіонаті України

Харківські самбісти переможно виступили на чемпіонаті України30 та 31 жовтня 2018 року у Львові відбувся чемпіонат України з самбо серед кадетів, на якому збірна Харківської області, виборов 15 нагород, посіла перше загальнокомандне місце. Змагання зібрали понад 300 учасників з 19 регіонів країни, а за їх підсумками на рахунку юних самбістів Харківщини були 6 золотих, 4 срібні та 5 бронзових нагород. Чемпіонами України стали: