Четвер, 08 листопада 2018

Харківські кікбоксери перемогли на чемпіонаті світу

Харківські кікбоксери перемогли на чемпіонаті світуЗ 31 жовтня по 4 листопада в італійському місті Маріна-ді-Карраравідбувся чемпіонат світу з кікбоксингу WTKA, на якому харківські спортсмени завоювали. Участь в змаганнях приймали понад 4500 кікбоксерів з 94 країн світу. До складу збірної України увійшли п’ять харків’ян, та усі вони повернулися додому з нагородами, завоював 4 золоті та 1 бронзову нагороди. Чемпіонами світу стали:

Маргарита Захарова – бронзова призерка чемпіонату України з болдерингу

Маргарита Захарова – бронзова призерка чемпіонату України з болдерингу3 та 4 листопада 2018 року в Нікополі, Дніпропетровська область, відбувся чемпіонат України зі скелелазіння в дисципліні болдеринг, призове місце на якому посіла харківська спортсменка. В змаганнях серед жінок Маргарита замкнула призову трійку, поступившись лише спортсменкам з Дніпропетровської області Євгенії Казбековій та Ользі Куліш, які. Відповідно, посіли перше та друге місце.

Каратисти Харківщини посперечалися за Кубок області

4 листопада в Школі вищої спортивної майстерності відбувся Кубок Харківської області з карате JKS, що став одним з етапів підготовки до Кубку України, який Харків прийматиме наприкінці місяця. Перевірити свої сили напередодні одного з головних стартів в календарі українського карате JKS зібралося 285 учасників з клубів Харкова та районів області, а також гості з Сум і Слов’янська.

З золотом із Дніпра

З золотом із ДніпраЗ 1 по 4 листопада 2018 року в місті Дніпро відбувся відкритий Всеукраїнський юнацький турнір з бадмінтону пам'яті Олександра Макарова, на якому харківські спортсмени завоювали 17 медалей, в тому числі 7 золотих.