листопада 2018

П'ятниця, 30 листопада 2018

Софія Рудь – чемпіонка Європи з паверліфтингу

zxcasdЗ 24 листопада по 2 грудня в литовському місті Каунас проходить чемпіонат Європи з класичного паверліфтингу, на якому харківські спортсмени вже вибороли чотири медалі, в тому числі золоту. На чемпіонаті свої змагання вже завершили юнаки та юніори. На рахунку харків’ян - 1 золота та 3 бронзові медалі в змаганнях серед юніорів.

Детальніше...

Четвер, 29 листопада 2018

Лучники Харківщини успішно розпочали зимовий сезон

Лучники Харківщини успішно розпочали зимовий сезонУ Львові відбувся Кубок України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих, на якому харків’яни завоювали 1 золоту та 2 срібні нагороди. Участь у змаганнях взяли 136 лучників з 10 областей країни та Києва, які розіграли медалі в стрільбі з класичного та блокового лука в особистій та командній першостях.

Детальніше...

Середа, 28 листопада 2018

Ірина Попова – в трійці кращих на Кубку світу з маунтінбайку

asdХарків’янка стала третьою в загальному заліку Кубка світу з велоспорту «маунтінбайк» у перегонах «елімінатор» за підсумками 2018 року.

Детальніше...

Вівторок, 27 листопада 2018

Юні дзюдоїстки з медалями повернулися з Дніпра

Юні дзюдоїстки з медалями повернулися з Дніпра24 листопада 2018 року в місті Дніпро відбувся III Всеукраїнський турнір з дзюдо серед дівчат «Українка», на якому спортсменки Харківської області завоювали п’ять медалей. Участь в змаганнях приймали 286 дівчат з 17 регіонів України, які боролися за медалі в трьох вікових категоріях: 2003-2004, 2005-2006 та 2007-2008 роки народження. В двох з них успішно виступили харків’янки здобув 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзову нагороди.

Детальніше...

Харківські самбісти здобули медалі Всеукраїнського турніру

Харківські самбісти здобули медалі Всеукраїнського турніру25 листопада в Харкові відбувся III Всеукраїнський турнір з самбо на призи президента Харківської асоціації спортивних і бойових єдиноборств Юрія Даниляка на честь майстра спорту міжнародного класу Олега Кармазінського, на якому харківські борці завоювали 14 нагород. Участь в змаганнях взяли 137 самбістів із 14 регіонів України, а за їх підсумками господарі килимів харківські спортсмени здобули 3 золоті, 3 срібні та 8 бронзових медалей.

Детальніше...

Плавці Харківщини успішно виступили на чемпіонаті України

Плавці Харківщини успішно виступили на чемпіонаті України
Фото

З 21 по 23 листопада 2018 року в харківському басейні «Акварена» відбувся чемпіонат України з плавання серед юніорів, на якому господарі змагань завоювали двадцять нагород, вісім з яких - золоті. Участь в чемпіонаті приймали 335 спортсменів з 20 областей України та Києва, а за його підсумками збірна Харківської області завоювала 8 золотих, 8 срібних, 4 золотих медалей, та посіла третє загальнокомандне місце.

Детальніше...

Четвер, 22 листопада 2018

Юні фігуристи успішно виступили на чемпіонаті України

Юні фігуристи успішно виступили на чемпіонаті УкраїниЗ 11 по 15 листопада 2018 року в Одесі відбувся чемпіонат України з фігурного катання серед юнаків та дівчат, на якому харківські спортсмени завоювали 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзову медаль.

Детальніше...

Юні дзюдоїсти з трьох країн змагалися у Харкові за Кубок мера

Юні дзюдоїсти з трьох країн змагалися у Харкові за Кубок мера19 та 20 листопада 2018 року в Харкові відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат «Кубок мера», на якому господарі змагань завоювали 39 нагород.

Детальніше...

Харків’янка стала призеркою чемпіонату України з кульової стрільби

Харків’янка стала призеркою чемпіонату України з кульової  стрільби
Фото

З 14 по 20 листопада 2018 року у м. Львів на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту відбувся Відкритий чемпіонат України з кульової стрільби серед спортсменів 1998 р.н. і молодше. В змаганнях взяли участь близько 150 спортсменів з 20 регіонів України.

Детальніше...

Середа, 21 листопада 2018

Харківські сумоїсти успішно виступили на домашньому Кубку України

Харківські сумоїсти успішно виступили на домашньому Кубку України
Фото

18 листопада 2018 року в Харкові відбувся Кубок України з сумо, на якому збірна Харківської області завоювала 15 медалей, в тому числі 2 золоті.

Детальніше...