листопада 2018

Середа, 14 листопада 2018

Кращі боксери України змагаються у Харкові за чемпіонський титул

З 13 по 18 листопада 2018 року в харківському Палаці спорту «Локомотив» відбувається чемпіонат України з боксу серед чоловіків. Участь в змаганнях приймають боксери зі всієї України, в тому числі чемпіон Європи та світу Олександр Хіжняк (Полтавська область) та чемпіон Європи Юрій Шестак (Харківська область).

Семен Новіков – чемпіон світу з боротьби

Семен Новіков – чемпіон світу з боротьбиЗ 12 по 18 листопада 2018 року в столиці Румунії відбувається чемпіонат світу з боротьби U23, на якому золоту медаль в боротьбі греко-римським стилем виборов спортсмен Харківської області.

Вівторок, 13 листопада 2018

Харківські стрибуни у воду успішно виступили на чемпіонаті України

Харківські стрибуни у воду успішно виступили на чемпіонаті УкраїниЗ 5 по 9 листопада 2018 року в Запоріжжі відбувся чемпіонат України зі стрибків у воду серед молоді , на якому спортсмени Харківської області завоювали чотири медалі. У змаганнях взяли участь близька 50 спортсменів з Києва, а також Донецької, Харківської, Миколаївської, Дніпропетровської та Запорізької областей. За підсумками чемпіонату на рахунку харків’ян були 2 золоті, 1 срібна та 1 бронзова нагорода.

Сергій Білий здобув «срібло» на чемпіонаті світу з пауерліфтингу

Сергій Білий здобув «срібло» на чемпіонаті світу з пауерліфтингуЗ 5 по 10 листопада 2018 року в Швеції відбувся чемпіонат світу пауерліфтингу, срібним призером якого став харківський спортсмен. Сергій виступав у категорії до 105кг, та в сумі триборства підняв 1062,5кг (395кг у присіданні + 305кг в жимі + 362.5кг в тязі). Цей результат дозволив харків’янину посісти друге місце. Крім того результат у тязі потягнув на «малу срібну» медаль, а результат у жимі – на «малу» бронзову нагороду.

Юні борці Харківщини успішно виступили на Кубку України

Юні борці Харківщини успішно виступили на Кубку УкраїниЗ 9 по 11 листопада у Миколаєві відбувся Кубок України з греко-римської боротьби серед юніорів, на якому збірна Харківської області завоювала 2 золоті та 4 срібні медалі. Чемпіоном України у ваговій категорії до 87кг став харків’янин Давид Шатд. У фіналі він здолав суперника з Івано-Франківської області Назара Романіва.

Харківські самбісти завоювали медалі чемпіонату світу

Харківські самбісти завоювали медалі чемпіонату світуЗ 9 по 11 листопада 2018 року в столиці Румунії відбувся чемпіонат світу з самбо серед чоловіків і жінок, присвячений 80-річчю з офіційного дня народження цього виду боротьби. З Бухаресту збірна України повернулася, завоював 2 золоті, 4 срібні та 5 бронзових нагород. З них по одне «сріблу» та одна «бронза» були на рахунку харківських спортсменів.

Понеділок, 12 листопада 2018

Команда держслужбовців області перемогла в турнірі з футзалу

10 листопада 2018 року в харківській ШВСМ відбувся обласний турнір з футзалу серед команд депутатів та держслужбовців на приз «Закриття сезону». Участь в змаганнях приймали чотири команди: команда держслужбовців Харківської області, команда держслужбовців Харківської міської ради, команда депутатів місцевих рад області та команда обласного центру «Спорт для всіх».

Харківський тхеквондист здобув «золото» чемпіонату Європи

Харківський тхеквондист здобув «золото» чемпіонату ЄвропиЗ 8 по 11 листопада в столиці Польщі місті Варшава відбувся чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ серед молоді, переможцем якого став Василь Котяш.

В десятці кращих

В десятці кращихХарків’янка Ірина Деха посіла шосте місце на чемпіонаті світу з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, який з 1 по 10 листопада 2018 року відбувся у Туркменістані. В ваговій категорії до 81кг серед жінок Ірина підняла у сумі двоборства 223кг (103кг у ривку + 123кг у поштовху), що принесло їй загальне шосте місце. Чемпіонкою світу в даній ваговій стала Лідія ВалентінПерез з Іспанії, результат якої в сумі двоборства був 249кг.

Субота, 10 листопада 2018

Харківщина приймала фінальні етапи чемпіонату України з автокросу

Харківщина приймала фінальні етапи чемпіонату України з автокросуЗ 2 по 4 листопада на спортивній трасі у селищі Черкаська Лозова, Дергачівського району, кращі спортсмени України змагалися за Кубок голови ХОДА, в рамках чемпіонатів України з автокросу.