Вівторок, 08 січня 2019

Юні харків’яни відібралися на чемпіонат світу з шорт-треку

Юні харків’яни відібралися на чемпіонат світу з шорт-трекуЗ 3 по 5 січня 2019 року в Харкові відбувся чемпіонат України з шорт-треку серед юніорів, на якому харківські спортсмени завоювали 14 нагород, в тому числі 4 золоті. Участь в змаганнях приймали спортсмени до 19 років з Харківської і Сумської областей та Києва. За підсумками чемпіонату господарі льоду здобули 4 золоті, 5 срібних та 5 бронзових нагород.

Визначилися чемпіони області з бадмінтону

Визначилися чемпіони області з бадмінтону2 та 3 січня 2019 року в харківській Школі вищої спортивної майстерності відбулися перші змагання нового року – за медалі чемпіонату області посперечалися бадмінтоністи. Чемпіонат зібрав близька 100 спортсменів різних вікових груп, які розіграли нагороди в п’яти категоріях. За підсумками змагань золоті медалі здобули:

Дар’я Лопатецька здобула свій перший трофей ITF у 2019 році

Дар’я Лопатецька здобула свій перший трофей ITF у 2019 роціЗ 31 грудня по 6 січня в Гонконгу відбувся тенісний турнір ITF, на якому перемогу в одиночній жіночійкатегорії здобула харківська спортсменка. На шляху до фіналу 15-річна харків'янка перемогла суперниць з Великобританії, Китаю, Японії та Чехії, не програла суперницям жодного сету. В вирішальному матчі за трофей Дар’я обіграла чеську тенісисту Барбору Штефкову з рахунком 6:4, 6:2.