Понеділок, 04 лютого 2019

Харківські бадмінтоністи – переможці Кубку України

Харківські бадмінтоністи – переможці Кубку УкраїниЗ 30 січня по 2 лютого 2019 року в Києві відбувся Кубок України з бадмінтону, на якому спортсмени Харківщини завоювали 4 золотих, 2 срібні та 6 бронзових медалей. Участь в змаганнях приймали 100 бадмінтоністів з різних областей країни, а за їх підсумками двічі на найвищу сходинку п’єдесталу пошани підіймалися харків’янки Єлизавета Жарка та Марина Ільїнська.

Детальніше...

Ярослав Фільчаков – чемпіон України з боротьби

Ярослав Фільчаков – чемпіон України з боротьбиЗ 31 січня по 1 лютого2019 року в місті Кременчук, Полтавська область, відбувся чемпіонат України серед дорослих з греко-римської боротьби, на якому збірна Харківської області завоювала 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

Детальніше...

Юні легкоатлети з медалями повернулися з Сум

Юні легкоатлети з медалями повернулися з СумЗ 28 по 30 січня 2019 року в Сумах відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у приміщенні, на якому збірна Харківської області завоювала дев’ять нагород. Участь в змаганнях приймали спортсмени 2002 року народження та молодше з 25 регіонів країни, а за їх підсумками легкоатлети Харківщини здобули 2 золоті, 4 срібні та 3 бронзові медалі.

Детальніше...