Середа, 06 лютого 2019

Петро Манько нагороджений Почесною грамотою обласної державної адміністрації

Петро Манько нагороджений Почесною грамотою обласної державної адміністрації05 лютого 2019 року Віталій Кириленко, начальник Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, від імені голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної привітав з 80-річчям та вручив Почесну грамоту заслуженому тренеру України з велосипедного спорту на треку, ветерану спорту Маньку Петру Петровичу за багаторічну сумлінну працю, професійну майстерність, пропаганду і популяризацію велосипедного спорту в Харківській області та Україні.

Юні тхеквондисти здобули комплект нагород на Президентському Кубку

Юні тхеквондисти здобули комплект нагород на Президентському Кубку2 та 3 лютого 2019 року в німецькому місті Зіндельфінген відбувся міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ «2st European Presidents Cup for Children», на якому спортсмени Харківської області вибороли 1золоту, 1 срібну та 1 бронзову медалі. Даний Президентський Кубок зібрав юних спортсменів трьох вікових груп: 6-8 років, 9-11 років та 12-14 років. Україну представляли юні тхеквондисти з різних областей, в тому числі Харківської.

Харківські лучники з медалями повернулися з чемпіонату України

Харківські лучники з медалями повернулися з чемпіонату УкраїниЗ 28 січня до 3 лютого 2019 року у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів, на якому спортсмени Харківщини завоювали чотири нагороди. Участь в чемпіонаті приймали понад 200 спортсменів, які представляли 14 областей країни та Київ, які розіграли медалі в стрільбі з класичного та блочного лука. За підсумками чемпіонату харківські лучники здобули 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

Харківські легкоатлети серед кращих на чемпіонаті України

Харківські легкоатлети серед кращих на чемпіонаті України4 та 5 лютого 2019 року в Сумах відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів, на якому збірна Харківської області посіла друге загальнокомандне місце. Участь в змаганнях приймали легкоатлети до 20 років з 25 регіонів країни, а за його підсумками харківські спортсмени завоювали 3 золоті, 8 срібних та 1 бронзову медалі.