лютого 2019

Понеділок, 18 лютого 2019

Харківські тхеквондисти з медалями повернулися з «TurkishOpen»

Харківські тхеквондисти з медалями повернулися з «TurkishOpen»C 13 по 17 лютого в Туреччині відбувся міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ «TurkishOpen 2019», на якому харківські спортсмени завоювали срібну та бронзову нагороди.

Детальніше...

Харківські легкоатлети успішно виступили на чемпіонаті України з метань

Харківські легкоатлети успішно виступили на чемпіонаті України з метаньЗ 15 по 17 лютого 2019 року в місті Мукачево, Закарпатської області, відбувся зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, на якому атлети Харківщини завоювали п’ять медалей. Участь в змаганнях приймали спортсмени з 22 регіонів країни, а за їх підсумками харків’яни здобули 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову нагороди.

Детальніше...

Бронзові стрибки харків’янок

Бронзові стрибки харків’янокХарківські легкоатлетки Лілія Клінцова та Катерина Табашник завоювали бронзові медалі в стрибках у висоту на міжнародних змаганнях, які відбулися у Чехії та Франції.

Детальніше...

Неділя, 17 лютого 2019

В Харкові урочисто зустріли юних олімпійців

Плавці Харківщини успішно виступили на чемпіонаті України
Фото

17 лютого потягом з Києва до рідного міста повернулися харківські спортсмени учасники Європейського юнацького олімпійського фестивалю, в тому числі бронзовий призер в змаганнях з біатлону Степан Кінаш. З 10 по 15 лютого 2019 року в Сараєво, Боснія і Герцеговина, відбувся XIV зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль, на якому українські спортсмени завоювали дві бронзові нагороди. Одну з них в індивідуальній гонці на дистанції 12.5км завоював вихованець харківської школи біатлону Степан Кінаш.

Детальніше...

Четвер, 14 лютого 2019

Харківські синхроністи - поза конкуренцією на чемпіонаті України

Харківські синхроністи - поза конкуренцією на чемпіонаті України
Фото

З 6 по 8 лютого у харківському басейні «Локомотив» відбувся чемпіонат України з синхронного плавання, на якому господарки акваторії вибороли 16 нагород, в тому числі 7 золотих. Участь в змаганнях приймали спортсмени з Харківської, Одеської, Миколаївської областей та Києва, а за його підсумками на рахунку збірних команд Харківської області були 7 золотих, 8 срібних та 1 бронзова медалі.

Детальніше...

Катерина Табашник – кращий спортсмен січня

Катерина Табашник – кращий спортсмен січняЛегкоатлетку КатеринуТабашниквизнано кращим спортсменом Харківської області за підсумками першого місяця 2019 року. Відбулось засідання комісії по визначенню кращого спортсмена Харківської області «Спортивна зірка Слобожанщини». Це спільний проект відділення НОК України в Харківській області, Управління у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації та фізкультурно-спортивних товариств, відомств, учбових спортивних установ.

Детальніше...

Середа, 13 лютого 2019

Степан Кінаш виборов «бронзу» ХIV Європейського юнацького олімпійського фестивалю

Степан Кінаш виборов «бронзу» ХIV Європейського юнацького олімпійського фестивалюЦе перша медаль України на змаганнях, котрі тривають у Сараєво та Східному Сараєво (Боснія і Герцеговина). Харків’янин здобув бронзову медаль у біатлоні в індивідуальних перегонах на 12,5 км: на 4-х вогневих рубежах Степан Кінаш припустився лише одного промаху.

Детальніше...

Юні лучники Харківщини з медалями повернулися з Черкас

Юні лучники Харківщини з медалями повернулися з ЧеркасЗ9 по 12 лютого 2019 року в Черкасахвідбувся чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні серед кадетів, на якому харківські спортсмени завоювали «срібло» та «бронзу». Участь в змаганнях приймали спортсмени 2002-2004 років народження та 2005 р.н. і молодшіз 13 регіонів України, які розіграли медалі в стрільбі з класичного лука.

Детальніше...

Вівторок, 12 лютого 2019

У Куп’янську відбудеться відкритий Кубок Харківської області з настільного тенісу

У Куп’янську відбудеться відкритий Кубок Харківської області з настільного тенісу23 лютого 2019 року у Палаці культури імені В.І. Кошелєва (сел. Ківшарівка м. Куп’янськ) відбудеться відкритий Кубок Харківської області з настільного тенісу. Кількість учасників більше 100 осіб. У Кубку приймуть участь спортсмени з м. Харків, районів Харківської області та інших міст України.

Детальніше...

Понеділок, 11 лютого 2019

Харківські легкоатлетки відібралися на чемпіонат Європи

Харківські легкоатлетки відібралися на чемпіонат ЄвропиЗ 7 по 9 лютого 2019 року в сумах відбувся чемпіонат України серед дорослих та молоді у приміщенні, на якому спортсмени Харківщини вибороли 2 золоті та 7 бронзових нагород. В стрибках з жердиною серед жінок вище за по за конкуренцією була харків’янка Марина Килипко. Вона успішно подолала з першої спроби висоту 4.50м, в той час коли найближча конкурентка киянка Яна Гладійчук зупинилася на висоті 4.30м. Штурмувала Марина і висоту 4.56 м, але планка не втрималася.

Детальніше...