Понеділок, 04 березня 2019

Харківська бадмінтоністка здобула медаль Кубка Європи

Харківська бадмінтоністка здобула медаль Кубка ЄвропиЗ 27 лютого по 2 березня в словацькому місті Тренчинвідбувся етап Кубка Європи з бадмінтону рівня «InternationalFuture», бронзовою призеркою якого в одиночній жіночій категорії стала Владислава Лісна.

Синхроністки переможно стартували в новому сезоні Світової серії

З 1 по 3 березня 2019 року в Парижі відбувся перший етап Світової серії з синхронного плавання, на якому харків’янки завоювали 3 золоті та 1 срібну нагороди.

Катерина Табашник – в п’ятірці кращих на чемпіонаті Європи

Катерина Табашник – в п’ятірці кращих на чемпіонаті ЄвропиЗ 1 по 3 березня 2019 року в Глазго, Великобританія, відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні, на якому четверте місце в стрибках у висоту серед жінок посіла харківська атлетка. На даному чемпіонаті Харківщину в складі збірної України представляли дві спортсменки. На жаль, Марині Килипко в стрибках з жердиною довелося через травму знятися зі змагань ще в кваліфікації.