березня 2019

П'ятниця, 29 березня 2019

Борці Харківщини переможно виступили на домашньому чемпіонаті України

Борці Харківщини переможно виступили на домашньому чемпіонаті УкраїниЗ 26 по 28 березня 2019 року в харківському Палаці спорту «Локомотив» відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів, на якому господарі змагань завоювали вісім нагород, в тому числі чотири золоті.

Четвер, 28 березня 2019

Обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

27 березня 2019 року Харківським обласним центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» на базі спорткомплекса Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба був проведений обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім'я» в якому прийняли участь команди з міст, районів та ОТГ Харківської області.

Юні самбісти Харківщини переможно виступили на турнірі пам’яті Тешера

Юні самбісти Харківщини переможно виступили на турнірі пам’яті Тешера24 та 25 березня 2019 року в Харкові відбувся Всеукраїнський турнір з самбо серед юнаків пам'яті Заслуженого тренера України Євгена Тешера, на якому господарі змагань завоювали 68 нагород. У змаганнях взяли участь близька 400спортсменів з 13 областей країни, які розіграли медалі в трьох вікових групах, а за їх підсумками харківські самбісти завоювали 16 золотих 17 срібних та 35 бронзових медалей. Переможцями турніру стали:

Євгенія Бреус здобула дві бронзи в Італії

Євгенія Бреус здобула дві бронзи в ІталіїЗ 20 по 25 березня 2019 року в італійському місті Піза відбувся етап Кубка світу з фехтування на візках, дворазовою бронзовою призеркою якого стала харківська спортсменка. Участь в змаганнях приймали спортсмени з 31 країни світу. Національна паралімпійська збірна України здобула на цьому етапі 1 срібну та 2 бронзові нагороди.

Вівторок, 26 березня 2019

У Харкові стартував чемпіонат України з вільної боротьби

26 березня у м. Харкові у палаці спорту «Локомотив» ім. Г.М. Кірпи відбулося урочисте відкриття чемпіонату України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок. Участь у відкритті взяли заступники голови обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев та Михайло Черняк.

Харківські тхеквондисти – переможці чемпіонатів України

З 19 по 24 березня у Харкові відбулася серія чемпіонатів України з тхеквондо ВТФ в усіх вікових категоріях, на якій господарі змагань завоювали 102 медалі, в тому числі 25 золотих. Участь в чемпіонаті прийняло понад 2000 спортсменів з 20 областей та Києва. Медалі були розіграні в семи вікових категоріях. Спільними зусиллями тхеквондисти Харківщини завоювали 25 золотих, 22 срібні та 55 бронзових нагород, а також двічі ставали переможцями в загальнокомандному заліку.

Харківські сумоїсти успішно виступили в США

Харківські сумоїсти успішно виступили в США23 березня в американському місті Лонг-Біч відбувся міжнародний турнір з сумо «US SumoOpen 2019», на якому харківські спортсмени завоювали срібло та бронзу. Срібним призером у вазі до 85кг став Демід Караченко. У фіналі в українському дербі він уступив Святославу Семикрасу з Винниці, який є чемпіоном світу.

Харківський боксер здобув бронзу у Литві

Харківський боксер здобув бронзу у ЛитвіЗ 19 по 24 березня 2019 року в литовському місті Вільнюс відбувся міжнародний турнір з боксу серед молоді «XIV International «DanasPozniakas» YouthBoxingTournament», бронзовим призером якого став Богдан Толмочов.

П'ятниця, 22 березня 2019

Харківські тхеквондисти серед переможців чемпіонату України

На чемпіонаті України з тхеквондо ВТФ, який в ці дні триває у Харкові, розіграні медалі серед дорослих та молодших юнаків. В елітній категорії серед чоловіків та жінок господарі змагань харківські спортсмени завоювали 3 золоті, 3 срібні та 7 бронзових нагород.

Юні плавці повернулися з медалями з Дніпра

Юні плавці повернулися з медалями з ДніпраЗ 15 по 18 березня 2019 року в місті Дніпро відбувся чемпіонат України з плавання серед молоді та юніорів, на якому харківські спортсмени завоювала 17 нагород, в тому числі 6 золотих. Участь в змаганнях приймали 522 спортсмена з 22 регіонів країни, а за його підсумками збірна Харківської області з результатом 6 золотих, 6 срібних та 5 бронзових посіла третє загальнокомандне місце, поступившись лише збірним Києва та Дніпропетровської області.