П'ятниця, 05 квітня 2019

Харківські велогонщики успішно стартували в новому сезоні

Минулого тижня в Ужгороді та Миколаєві відбулися перші тури чемпіонатів України з велоспорту маунтенбайк та з велоспорту на шосе, на яких спортсмени Харківської області завоювали 23 медалі, в тому числі 7 золотих. В Ужгороді з 28 по 31 березня відбулися перші тури чемпіонатів України з велоспорту маунтенбайк в індивідуальній гонці на час, парній гонці та крос-кантрі на короткому колі. На рахунку харківських велогонщиків 5 золотих, 7 срібних та 8 бронзових медалей.

Юні бадмінтоністи з перемогами повернулися з Латвії

Юні бадмінтоністи з перемогами повернулися з ЛатвіїЗ 29 по 31 березня 2019 року в латвійському місті Сігулда відбувся міжнародний юнацький турнір з бадмінтону, на якому спортсмени Харківщини завоювали 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову медаль. Медалі турніру були розіграні в чотирьох вікових групах, в двох з них успішно виступили харків’яни. В категорії U-15 Олександра Боцман стала переможницею в жіночій одиночній категорії, здобувши у фіналі перемогу 21:15, 24:22 над іншою українкою Анною Коваленко з Миколаєва.

Важкоатлети Харківщини здобули перемоги на юніорському чемпіонаті України

Важкоатлети Харківщини здобули перемоги на юніорському чемпіонаті УкраїниЗ 24 по 29 березня в місті Коломия, Івано-Франківської області, відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів, на якому збірна Харківської області завоювала 5 золотих, 2 срібні та 2 бронзові медалі. Участь в змаганнях приймали понад 200 спортсменів до 20 років з усієї України.