квітня 2019

Четвер, 18 квітня 2019

У Афінах відбувся Чемпіонат Європи з ушу

У Афінах відбувся Чемпіонат Європи з ушу12-15 квітня Афінах (Греція) відбувся Чемпіонат Європи з ушу серед дорослих, юніорів та юнаків (традиційні комплекси). На цих змаганнях харків’яни у складі збірної команди України здобули 14 медалей різної цінності металу.

Вівторок, 16 квітня 2019

У Харкові відбувся міжнародний турнір з олімпійського тхеквондо

13 та 14 квітня в харківському Палаці спорту «Локомотив» відбувся міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ «Ukraine Open Cup 2019», якій зібрав близька 300 спортсменів з 20 країн світу.

Відбулася Спартакіада області з волейболу

Відбулася Спартакіада області з волейболу12 та 13 квітня у Харкові пройшли матчі обласної Спартакіади серед районів області, міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад з волейболу серед чоловічих команд. Участь в змаганнях приймали 33 команди, які були розділені на три групи. В першій групі районів перемогу одержала команда Куп’янська, яка у фіналі здолала суперників з Пісочинська ОТГ. Бронзові медалі завоювала команда міста Первомайський.

В Італії відбувся Чемпіонат Європи з таеквон-до

В Італії відбувся Чемпіонат Європи з таеквон-доЗ 02 по 08 квітня 2019 року в м. Ріміні (Італія) відбувся Чемпіонат Європи з таеквон-до ІТФ серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів. У складі національної збірної України на змагання відправилися 36 харківських спортсменів.

Харківські велогонщики продовжують переможні виступи на національних стартах

Харківські велогонщики продовжують переможні виступи на національних стартахЗ 6 та 9 квітня 2019 року в Ужгороді відбулася чергова серії чемпіонатів України з велоспорту маунтенбайк, на якій харківські спортсмени завоювали 15 нагород. Участь в змаганнях приймали 176 велогонщиків з 19 областей країни, які розіграли медалі перших етапів чемпіонатів України з крос-кантрі, індивідуальної гонки в гору та змішаної естафети.

Борці Харківщини успішно виступили на кадетському чемпіонаті України

Борці Харківщини успішно виступили на кадетському чемпіонаті УкраїниЗ 4 по 7 квітня 2019 року в манежі харківської КДЮСШ ХТЗ відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів, на якому збірна Харківської області завоювали шість медалей. Участь в змаганнях приймали спортсмени 2002-2004 років народження з 22 регіонів країни, а за їх підсумками харківські борці здобули 3 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі. Чемпіонами України стали:

Понеділок, 15 квітня 2019

Харківські самбісти здобули медалі чемпіонату Європи

Харківські самбісти здобули медалі чемпіонату ЄвропиМолодіжні змагання відбулись з 12 по 14 квітня на Кіпрі. Чемпіоном Європи серед юнаків (спортсмени до 18 років) у вазі до 65кг став харків’янин Роман Труш. Він успішно дійшов до фіналу, де переміг суперника з Білорусі.

П'ятниця, 12 квітня 2019

Юні акробати завоювали медалі чемпіонату України

asdУ Києві відбувся відкритий чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці серед юнаків та дівчат, на якому харківські спортсмени завоювали золоту та бронзову нагороди. Участь у змаганнях взяли близько 270 спортсменів з України та Азербайджану.

Команда міста Первомайський – переможець Спартакіади області з футзалу

Команда міста Первомайський – переможець Спартакіади області з футзалу12 квітня 2019 року в харківській ШВСМ стартували фінальні матчі обласної Спартакіади серед районів області, міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад з футзалу. Участь у фінальній частині Спартакіади взяли вісім команд. Володарем золотих медалей стала команда міста Первомайський, здолавши у фінальному матчі команду Пісочинської ОТГ.

Вівторок, 09 квітня 2019

Харківські синхроністи поза конкуренцією в Греції

Харківські синхроністи поза конкуренцією в ГреціїЗ 5 по 7 квітня 2019 року в грецькому Александрополісі відбувся другий етап Світової серії з синхронного плавання, на якому збірна України, до складу якої увійшли виключно харків’янки, завоювала п’ять золотих нагород. На рахунку Марти Федіної було чотири медалі. Вона перемогла в довільній програмі соло (92.7000 бали), перевершав результат срібної призерки італійки Лінди Черруті на 2.5333 бали.