червня 2019

Неділя, 30 червня 2019

Харківський боксер Буценко завоював срібло Європейських ігор

Харківський боксер Буценко завоював срібло Європейських ігорХарківський боксер Микола Буценко завоював срібну медаль на Європейських іграх. Наш боксер програв у фіналі у ваговій категорії до 56 кг. Суперником харківянина був спортсмен з Ірландії Курт Уолкер. У першому раунді у ринзі велася досить рівна боротьба. Боксери приглядалися одне до одного.

Середа, 26 червня 2019

Реєстрацію на Всеукраїнську 24-годинну подію для молоді відкрито

Реєстрацію на Всеукраїнську 24-годинну подію для молоді відкрито7-8 вересня у Львові відбудеться «Молодвіж» – це зустріч молодих змінотворців, під час якої обговорюватимуться важливі питання молодіжної політики в Україні та обмін досвідом з реалізації крутих локальних та всеукраїнських молодіжних ініціатив.

Вівторок, 25 червня 2019

У Харкові урочисто зустріли бронзового призера Європейських ігор

бронзовий призер у стрибках у висоту Європейських ігор 2019 Богдан Бондаренко25 червня до рідного міста повернувся харківський спортсмен, бронзовий призер у стрибках у висоту Європейських ігор 2019 Богдан Бондаренко. Зранку спортсмена у Міжнародному аеропорту «Харків» зустрів начальник Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації Віталій Кириленко, який від імені губернатора області Юлії Світличної привітав Богдана з медаллю та побажав йому подальших успіхів у спортивній кар’єрі.

Юні легкоатлети Харківщини з медалями повернулися з Кропивницького

Юні легкоатлети Харківщини з медалями повернулися з КропивницькогоЗ 18 по 20 червня 2019 року в місті Кропивницький відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодших, на якому харків’яни завоювали дев’ять нагород. За підсумками чемпіонату, участь в якому прийняли юні легкоатлети з усіх регіонів країни, а також гості з Туреччини, харківські спортсмени здобули 3 золоті, 4 срібні та 2 бронзові нагороди. Переможцями чемпіонату стали:

Харківські легкоатлети серед кращих на молодіжному чемпіонаті України

Харківські легкоатлети серед кращих на молодіжному чемпіонаті України22 та 23 червня 2019 року в Кропивницькому відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді, на якому збірна Харківської області завоювала 10 нагород та посіла третє загальнокомандне місце. Участь в змаганнях приймали спортсмени до 23 років з усієї України, а за їх підсумками легкоатлети Харківщини здобули 4 золоті, 4 срібні та 2 бронзові нагороди. Чемпіонами стали:

Харківська плавчиха Карина Снітко здобула 11 медалей чемпіонату України

Харківська плавчиха Кирина Снітко здобула 11 медалей чемпіонату УкраїниЗ 19 по 22 червня 2019 року в харківському басейні «Акварена» відбувся літній чемпіонат України серед молоді та юніорів, на якому харків’яни завоювали 28 нагород, в тому числі 14 золотих. Участь в змаганнях взяли 465 спортсменів з 20 областей країни та Києва, а також гості з Казахстану.

Юні синхроністки з медалями повернулися з чемпіонату Європи

Юні синхроністки з медалями повернулися з чемпіонату ЄвропиЗ 18 по 23 червня 2019 року в столиці Чехії відбувся чемпіонат Європи з синхронного плавання серед юніорів, на якому спортсменки Харківської області завоювали сім нагород. З Праги збірна України, до складу якої увійшли харків’янки Олександра Бурдова, Анна Носова, Анастасія Кулик, Ангеліна Овчиннікова, Дар’я Корнєєва, Олеся Дерев’янченко, Євгенія Лихман, Валерія Шило, Євангеліна Кліменко та киянки Софія і Катерина Стуленкови, привезла 5 срібних та 2 бронзові медалі.

У Римі пройшов Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА

У Римі пройшов Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММАХарківські спортсмени, які входять до національної збірної команди Украіни (дорослі) на відкритому Чемпіонаті Європи 2019 зі змішаних єдиноборств ММА серед дорослих у Римі (Італія) вибороли дві нагороди:

- 56,7 кг. Ата Атдаєв - 1 місце
- 61,2 кг. Мілана Ятімова - 3 місце

Понеділок, 24 червня 2019

До відома

До відомаУправління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації інформує про запровадження заходів із розширення можливостей у наданні екстреної допомоги, у тому числі першої медичної допомоги населенню у разі виникнення надзвичайного стану, дорожньо-транспортної пригоди тощо.

Олімпійський день на «Динамо»

21 червня 2019 року на харківському стадіоні «Динамо» з нагоди 125-річчя заснування Міжнародного Олімпійського комітету відбулося свято за участю провідних харківських спортсменів, переможців, призерів та учасників Олімпійських ігор різних часів, а також юного покоління спортсменів.