червня 2019

Середа, 26 червня 2019

Реєстрацію на Всеукраїнську 24-годинну подію для молоді відкрито

Реєстрацію на Всеукраїнську 24-годинну подію для молоді відкрито7-8 вересня у Львові відбудеться «Молодвіж» – це зустріч молодих змінотворців, під час якої обговорюватимуться важливі питання молодіжної політики в Україні та обмін досвідом з реалізації крутих локальних та всеукраїнських молодіжних ініціатив.

Вівторок, 25 червня 2019

У Харкові урочисто зустріли бронзового призера Європейських ігор

бронзовий призер у стрибках у висоту Європейських ігор 2019 Богдан Бондаренко25 червня до рідного міста повернувся харківський спортсмен, бронзовий призер у стрибках у висоту Європейських ігор 2019 Богдан Бондаренко. Зранку спортсмена у Міжнародному аеропорту «Харків» зустрів начальник Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації Віталій Кириленко, який від імені губернатора області Юлії Світличної привітав Богдана з медаллю та побажав йому подальших успіхів у спортивній кар’єрі.

Юні легкоатлети Харківщини з медалями повернулися з Кропивницького

Юні легкоатлети Харківщини з медалями повернулися з КропивницькогоЗ 18 по 20 червня 2019 року в місті Кропивницький відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодших, на якому харків’яни завоювали дев’ять нагород. За підсумками чемпіонату, участь в якому прийняли юні легкоатлети з усіх регіонів країни, а також гості з Туреччини, харківські спортсмени здобули 3 золоті, 4 срібні та 2 бронзові нагороди. Переможцями чемпіонату стали:

Харківські легкоатлети серед кращих на молодіжному чемпіонаті України

Харківські легкоатлети серед кращих на молодіжному чемпіонаті України22 та 23 червня 2019 року в Кропивницькому відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді, на якому збірна Харківської області завоювала 10 нагород та посіла третє загальнокомандне місце. Участь в змаганнях приймали спортсмени до 23 років з усієї України, а за їх підсумками легкоатлети Харківщини здобули 4 золоті, 4 срібні та 2 бронзові нагороди. Чемпіонами стали:

Харківська плавчиха Карина Снітко здобула 11 медалей чемпіонату України

Харківська плавчиха Кирина Снітко здобула 11 медалей чемпіонату УкраїниЗ 19 по 22 червня 2019 року в харківському басейні «Акварена» відбувся літній чемпіонат України серед молоді та юніорів, на якому харків’яни завоювали 28 нагород, в тому числі 14 золотих. Участь в змаганнях взяли 465 спортсменів з 20 областей країни та Києва, а також гості з Казахстану.

Юні синхроністки з медалями повернулися з чемпіонату Європи

Юні синхроністки з медалями повернулися з чемпіонату ЄвропиЗ 18 по 23 червня 2019 року в столиці Чехії відбувся чемпіонат Європи з синхронного плавання серед юніорів, на якому спортсменки Харківської області завоювали сім нагород. З Праги збірна України, до складу якої увійшли харків’янки Олександра Бурдова, Анна Носова, Анастасія Кулик, Ангеліна Овчиннікова, Дар’я Корнєєва, Олеся Дерев’янченко, Євгенія Лихман, Валерія Шило, Євангеліна Кліменко та киянки Софія і Катерина Стуленкови, привезла 5 срібних та 2 бронзові медалі.

У Римі пройшов Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА

У Римі пройшов Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММАХарківські спортсмени, які входять до національної збірної команди Украіни (дорослі) на відкритому Чемпіонаті Європи 2019 зі змішаних єдиноборств ММА серед дорослих у Римі (Італія) вибороли дві нагороди:

- 56,7 кг. Ата Атдаєв - 1 місце
- 61,2 кг. Мілана Ятімова - 3 місце

Понеділок, 24 червня 2019

До відома

До відомаУправління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації інформує про запровадження заходів із розширення можливостей у наданні екстреної допомоги, у тому числі першої медичної допомоги населенню у разі виникнення надзвичайного стану, дорожньо-транспортної пригоди тощо.

Олімпійський день на «Динамо»

21 червня 2019 року на харківському стадіоні «Динамо» з нагоди 125-річчя заснування Міжнародного Олімпійського комітету відбулося свято за участю провідних харківських спортсменів, переможців, призерів та учасників Олімпійських ігор різних часів, а також юного покоління спортсменів.

У легкій атлетиці «бронзу» здобуває Богдан Бондаренко

У легкій атлетиці «бронзу» здобуває Богдан БондаренкоКінець другого дня Європейських ігор у Мінську виявився багатим на нагороди. Бронзову медаль приносить стрибун у висоту Богдан Бондаренко.