Понеділок, 05 серпня 2019

Марат Дев’ятьяров вдруге поспіль виграв турнір ITF

Марат Дев’ятьяров вдруге поспіль виграв турнір ITFХарківський тенісист переміг в парному розряді на турнірі ITF «Chitila Open Tennis», який з 29 липня по 4 серпня відбувся Румунії. У фіналі змагань Марат в дуеті з французом Аморі Дельмасом з рахунком 7:6, 6:3 переміг господарів корту румунських тенісистів Володимира Філіпа і Луку Татоміра.

Харківські паралімпійці завоювали медалі на тенісному турнірі в Токіо

Харківські паралімпійці завоювали медалі на тенісному турнірі в ТокіоЗ 31 липня по 03 серпня 2019 року в столиці Японії відбувся міжнародний турнір з паранастільного тенісу, на якому спортсмени Харківщини здобули чотири нагороди.

Бадмінтоністи Харківщини зібрали врожай нагород на міжнародному турнірі

Бадмінтоністи Харківщини зібрали врожай нагород на міжнародному турніріЗ 31 липня по 3 серпня в Дніпрі відбувся міжнародний юніорський турнір з бадмінтону «FZ Forza Ukraine Junior 2019», на якому харківські спортсмени завоювали 1 золоту, 3 срібні та 7 бронзових медалей. Переможницею турніру стала Поліна Бугрова, яка у фіналі одиночного жіночого розряду обіграла іншу харків’янку Анастасію Прозорову з рахунком 17:21, 21:15, 21:17.