серпня 2019

П'ятниця, 30 серпня 2019

Харківські спортсмени буреть участь у міжнародному турнірі "Кубок синіх мечів"

Харківські спортсмени буреть участь у міжнародному турнірі "Кубок синіх мечів"

З 28 по 31 серпня у німецькому місті Майсен проходить міжнародний турнір "Кубок синіх мечів", в якому харківські спортсменки Ірина Деха в ваговій категорії 76 кг. та Каміла Конотоп в ваговій категорії 55 кг. вибороли золоті медалі.

Детальніше...

Середа, 28 серпня 2019

Харківські велогонщики підкорили Сербію

Харківські велогонщики підкорили Сербію25 серпня 2019 року в сербському Катічі відбулася міжнародна рейтингова гонка з велоспорту маунтебайк в олімпійській дисципліні крос-кантрі, на якій харків’яни завоювали золоту та срібну медалі.

Детальніше...

Вівторок, 27 серпня 2019

Харківський біатлоніст здобув бронзову медаль чемпіонату світу

Харківський біатлоніст здобув бронзову медаль чемпіонату світуЗ 24 по 24 серпня 2019 року в Білорусі відбувся чемпіонат світу з літнього біатлону, на якому «бронзу» в спринті серед юніорів завоював Юрій Ситнік.

Детальніше...

Легкоатлети Харківщини здобули медалі чемпіонату України

Легкоатлети Харківщини здобули медалі чемпіонату УкраїниЗ 21 по 23 серпня 2019 року в Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, на якому харківські спортсмени завоювали 11 нагород, в тому числі 3 золоті. Участь в змаганнях приймали легкоатлети х усіх областей України, а за їх підсумками на рахунку харків’ян було 3 золоті, 5 срібних та 3 бронзові нагороди. Чемпіонами України стали:

Детальніше...

Харківські бадмінтоністи змагалися за «Кубок Незалежності»

Харківські бадмінтоністи змагалися за «Кубок Незалежності»
Фото

З 21 по 24 серпня 2019 року в харківській ШВСМ відбувся традиційний всеукраїнський турнір з бадмінтону, присвячений Дню Незалежності України. Участь в змаганнях приймали близька 100 спортсменів з різних міст України, які розіграли медалі в п’яти категоріях.В чотирьох з них золоті медалі здобули харків’яни.Також на їх рахунку були 4 срібні та 7 бронзових медалей. Переможцями цьогорічного «Кубка Незалежності» стали:

Детальніше...

«Легіон XIII – ШВСМ» за крок від перемоги у чемпіонаті України з регбіліг

«Легіон XIII – ШВСМ» за крок від перемоги у чемпіонаті України з регбіліг25 серпня 2019 року у Харкові на стадіоні «Динамо» відбувся III тур Чемпіонату України з регбіліг серед чоловічих команд Суперліги сезону 2019 року. За результатами попередніх двох турів, які відбулися у Львові та Києві, I місце впевнено посідає Харківський РК «Легіон XIII – ШВСМ».

Детальніше...

«Олімп» чемпіон України з регбі-7 сезону 2019 року

«Олімп» чемрвон України з регбі-7 сезону 2019 року24 серпня 2019 року у Харкові на стадіоні «Динамо» в День святкування 28 річниці Незалежності України відбувся III заключний тур Чемпіонату України по регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги.

Детальніше...

У Харкові пройшов етап Кубку України зі стрільби з лука «Стріли Слобожанщини»

У Харкові пройшов етап Кубку України зі стрільби з лука «Стріли Слобожанщини»
Фото

Сьогодні, 25 серпня 2019 р. закінчився ІІІ етап Кубку України зі стрільби з лука «Стріли Слобожанщини», який відбувся на спортивній базі КЗ ХМ СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар».

Детальніше...

П'ятниця, 23 серпня 2019

Юні бадмінтоністи успішно виступили на «Кубку Визволення»

Юні бадмінтоністи успішно виступили на «Кубку Визволення»
Фото

З 17 по 20 серпня 2019 року в харківський ШВСМ відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з бадмінтону серед юнаків «Кубок Визволення», на якому господарі майданчиків харківські спортсмени завоювали 29 нагород, в тому числі 6 золотих.

Детальніше...

Четвер, 22 серпня 2019

У Харкові відбудеться ІІІ етап Кубка України зі стрільби з лука «Стріли Слобожанщини»

В Харкові відбудеться ІІІ етап Кубка України зі стрільби з лука «Стріли Слобожанщини»З 22 по 25 серпня 2019 року на стадіоні ДНВП «Об’єднання «Комунар» за адресою: вул. Рудика, 2, відбудеться ІІІ етап Кубка України «Стріли Слобожанщини зі стрільби з лука, які приурочені до 76 річниці визволення міста Харкова від фашистських загарбників та 28 річниці Незалежності України.

Детальніше...