Середа, 02 жовтня 2019

Юні сумоїстиХарківщини здобули медалі чемпіонату Європи

Юні сумоїстиХарківщини здобули медалі чемпіонату ЄвропиЗ 26 по 29 вересня 2019 року в угорському місті Сігетсентміклош відбувся чемпіонат Європи з сумо серед юніорів та юнаків, на якому харківські спортсмени завоювали 12 медалей, в тому числі 4 золоті.
Участь в змаганнях прийняли понад 500 спортсменів з 11 країн, а за підсумками чемпіонату збірна України посіла перше загальнокомандне місце, здобув 22 золоті, 9 срібних і 27 бронзових медалей.

Ірина Попова завоювала «бронзу» в Туреччині

Ірина Попова завоювала «бронзу» в ТуреччиніХарківська спортсменка фінішувала третьою в крос-кантрі на міжнародному турнірі з велоспорту маунтінбайк, який 29 вересня 2019 року відбувся в турецькому місті Ялова. Дана гонка видалася для Ірини дуже складно, адже вже на другому колі відбулися технічні проблеми з велосипедом, через які на останній круг вона виходила четвертою. Але харків’янка знайшла в собі сили, щоб завершити гонку в призах.